2726
خوابشون چطوریه؟ چه اذیتها و چه انتظارایی دارن از شما؟؟؟ ممنون وقت میزارین و مینویسین. دعاتون میکنم
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *
ممنون شاپرک جان. حتما میده
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که خونه ام همیشه کن فیکون میشه هیچی دم دستش نمیزارم همه دکوریارو برمیدارم وسایل کابینتام همیشه ولو هستن وسط اشپزخونه اب میبره میریزه رو فرشا غذاشو پخش و پلا میکنه وقتی بیرون میریم اصصلا دستمونو نمیگیره مجبوریم بغلشس کنیم که دراون صورت هم غر میزنه کلا خیلی سخته برا من اینطوره ایشالا که بجه شما اروم باشه
خداوندا زندگیم در دستان توست،انتظار شکست ندارم ،همیشه همه چیز در زندگی به عالی ترین و راحتترین شکل به نفع من  در جریان است 
پسر من شب میانگین بین ده تا دوازده ساعت میخوابه و روز هم بین یک تا دو و نیم ساعت بعضی روزا خیلی کج خلقه اما اکثرا خوبه بیشتر شیر میخوره تا غذا البته بگیر نگیر داره خیلی دردریه از بیرون میایم بهانه میگیره و خیلی باباییه
پسرم ک از اول اردم بود. ادوم اروم نه ها. اما من سختم نشد خدارو شکر خوب بود. اما الان هنوز خوابیده. چهار دست و پا بسه و راه بیوفته اونموقع خودشو نشون میده
نه من تو دلم حالی نمیشه. چون خودم دوست داشتم این فاصله رو. بیاین بازم بگین تا حداقل اماده باشم. مرسیییی
خدا کنه پسر منم بابایی باشه. عالی میشه
طلا جون انشاالله قدم نی نی نازت خیر و مبارک باشه بچه یکساله هنوز به مادرش خیلی وابستس و یه جورایی هنوز بغل و آغوش مادرشو میخواد.باید سعی کنی حواست به هردوتاشون باشه مخصوصا به اولی توجه بیشتری نشون بدی.
هیچ کی به هیچ کی نیست...فقط خدا همه کسه...خدایا اول تو،وسط تو،آخرم تو...
2706