2737
2734
عنوان

هزینه های مهدکودک در تهران

1007 بازدید | 15 پست
من دخترم سه سالشه هزینه مهد 470 بود منطقه عباس آباد تهران الان شده 570 از ساعت 7 تا 4 خدایی خیلی زیاده شماها چقدر می دین البته کدوم منطقه هستتین بعدا میام می خونم ممنون میشم
دخترم عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماهی . بعد میگه ما سه ستاره ایم دوربین داره البته که میشه هر لحظه دید که برای اون دوربین سالی سیصد جدا میگیره . برای شیرخوار هشت ماهه هم کلاس زبان داره آخه اون بچه چه میفهمه . برای اعتراض و پیگیری از بهزیستی میدونین چه شماره ای هست
من هنوووووز معتقدم میشود عشق به انها اموخت
2738
مامانی منم تازه محل کارم اومده ونک. مهد مولود رو منم سر زدم قیمتاش خیلی نجومیه. بهم گفتن 1500 شهریه 500 هم برای دوربین و 500 هم لوازم التحریر هر ماه!! از برخوردشون هم خیلی خوشم نیومد. مهد یاسمن هم رفتم اونم شهریه اش خیلی بالا بود 1800 بود. الان یه ماهه دارم پسرم رو می برم مهد باغ نیلوفر. شهریه اش هم با چندتا کلاس ژیمناستیک و موسیقی و ... 850 می دم. زبان هم می ره که اون هم 150 می گیره جداگانه برای هر روز. خیلی هم راضیم هم تمیزه هم مدیرشون خانم جا افتاده و خوش برخوردیه. اگر دوست داشتین یه سر بزنید خودتون هم صحبت کنید باهاشون
2706