2726
آخر هفته هشتم،خیلییییی زووود حالت تهوعم شروع شد!!!دکترم برام متوکلوپرامید نوشت گفتم میشه دمیترون بنویسی چون سر بارداری قبلیم فقط دمیترون جواب داد...گفت که نه بارداری تا بارداری فرق دارن با هم...حالا چند روزه میخورم اثر نداره...دیگه روانی شدم از بس همش دراز به دراز افتادم...هرچیم میخورم مثل مزه ماست میشه میاد تو گلوم...ببخشید بالا هم نمیارم که راحت شم....خدااااااا...با بچه کوچیک...تجربه ای دارید بگید لطفا...که انجام بدم ببینم اثر میکنه یا نه...لااقل این چند روز قبل از سونوی قلب که باز برم دکتر راحت باشم یه کم به خونه زندگیم برسم ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همراه غذات سالادشیرازی بخور.لیموی تازه خیییلی خوبه.ادامسم خوبه.واسه من اینابی تاثیرنبود
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
عزیزم منم اوایل از حالت تهوع وسرگیجه رو به قبله بود چون چیزی هم نمیتونستم بخورم همش فشارم پایین بود با اینحال هیچ قرصی نخوردم چای زنجبیل شنیدم برای حالت تهوع عالیه سعی کن اصلا قرص چه دمیترون چه متوکلوپرامید نخوری بالاخره شیمیایین وعوارض دارن.ماست ودوغ هم خوبه
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
منم دمیترون میخورم. البته قبلش گفت B12 منم دمیترون میخوردم. میگن زنجبیل واسه حالت تهوع خوبه ولی ازطرفی هم میگن گرمی زیاد تو دوران بارداری خوب نیست. آخه زنجبیل گرمه. صبح قبل از اینکه از تخت بیاین بیرون یکم نون خشک بخور. من امتحان کردم خوب بود
بدی روزای خوب اینه که بعدا میفهمیم روزای خوبی بودن
عزیزم منم مثل شما بودم تو بارداری اولم. سر بارداری دومم یه کاری یادگرفتم که معجزه کرد
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
یه قاشق چایخوری تخم بارهنگ رو با یه لیوان عرق نعنا بذار ده دقیقه ملایم بجوشه و شبها قبل خواب بخور. تا دوساعت بعد غذاهات مایعات و آب نخور. همراه غذات سالاد و ماست نخور. من معجزه این نسخه رو واقعا دیدم. هم ویار رو خییییلی کم میکنه و هم سوزش سر دل و ترش کردن معده رو برطرف میکنه. امتحان کن تا معجزه ش رو ببینی
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2706