2726
سلام.. خوبه که دیگه تاپیکای سقط نداریم... ایشالا که همه مامان شده باشید و از انتظار دراومده باشید... خدا کمک کنه... این بار برای ما هم فرشته مون بمونه و ترک مون نکنه... 6ماه دیگه...دوباره اقدام... ترس از دست دادنش دیوونه م میکنه.... خدا کمک کنه... تا این دفعه سلامت بیاد بغلم و سلامت بزرگ شدن شو ببینیم... من معلم هستم.. هرسال 30 تا دانش اموز تو کلاسم دارم.. اینکه 30 تا بچه انگار دارم.. ولی در حقیقت اونا مال من نیستن... سخته ... خدایا من بچه ی خودمو میخوام... دعا کنیم برای هم.. با ذکر صلوات..
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
الهی عزیزم خدا دامنت رو سبز کنه و بهت اولاد صالح عطا کنه هرگز ار درگاه حق تعالی ناامید نباش ودر مقابل امتحان الهی صبور باش
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ختم یاسین شیخ نخودکی بردار ان شالله حاجت روا بشی ختم زیارت عاشورا حاج اقا حق شناس هم خوبه وتوسل به یکی از ائمه مخصوصا اقای غائبون حضرت حجت ومادرشون
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
2728
عزیزم تمام آزمایشای سقط مکرر انجام بده بعد اقدام کن..ان شالله تکرار نشه
سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
مامان آوین گلاره ازتون ممنونم... پرنسس .. تو تاپیکای قبلی امضاتو خوندم.. با امضات تو ذهنم موندی.. خدا کمکمون کنه... هنوز اون ته تها یه بغضی دارم که هیچ وقت خوب نمیشه.. هنوز رفتنش از وجودمو با تمامه دردش حس میکنم.. نذر کرده بودم اگه سلامت به دنیا بیاد ببرمش کربلا.. نموند... نشد... دیگه هیچ دعایی نمیکنم.. همش میگم هر چی خدا بخواد.. پیر شدم تو این مدت... چند وقت پیش دیدم یکی از ابروهام سفید شده... شکستم با رفتنش
پرنیان اولین سقطم بود دکتر آزمایش ننوشت هر چی گفتم.. گفت نیاز نیست گفت برو 5 ماه دیگه بیا تا برای اقدامت ازمایش تیرویید و عفونت و ... بنویسم..