2726
سلام من به حساب پری هفته 7 بودم رفتم پیش دکترم با سونو خودش سونو کرد گفت جنینو ساک و همه رو واضح میبینه ولی واسه قلب برم بیرون سونو خیلی نگرانم الان 7 هفته و 4 روزم چند روز دیگه باید برم سونو بنظرتون چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده هشت باید تمام شه
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
انشاا... خیره عزیزم و قلبش دیده میشه اصلا نگران نباش این مسله طبیعی هست و خیلی پیش میاد، من تو هفته 7 دکترم ضربان قلب رو نتونست تشخیص بده و گفت ده روز دیگه بیا و بعدش دیگه مشکلی نبود، الان هم هشت ماهه هستم. فقط حتما پیگیر باش ولی استرس نداشته باش هر چی خدا بخواد همون میشه
من ک سه ماه رو مبل ولو بودم در حد ی چی خوردن چون گشنگی میمردم با دستشویی رفتن اثلااااا حوصله نداشتم انگار پا گذاشتن رو قفسه سینم فشار میدن هفته 14 ب بعد خوب شدم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706