2737
2734
عنوان

شیردهی در دوران بارداری

27969 بازدید | 37 پست
سلام من یه بچه 14 ماهه دارم و سه ماهه باردارم .دارم بهش شیر میدم .کسی مثل من هست؟ میخوام اگه خدا بخواد تا آخرش بهش بدم و حتی پس از تولد بچه بعدیم . لطفا اگه کسیو میشناسید اینطوری بوده بهم بگید .آخه فقط شنیدم که کسایی بودن این کارو کردن .میخوام از تجربیاتشون استفاده کنم .
من تا چهارماهگی بهش دادم ولی مامانم میگه یه همسایه داشتیم تا وقتی دومیم به دنیا میومده به دوتاشون شیر میداده ولی چه کاریه توای برات نمیمونه از شیر بگیرش میدونی چقد ویتامین لازم داری هم برا بارداری هم شیردهی
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم این کار اصلا درست نیست چون تحریک سینه باعث ترشح هورمونی تو بدن میشه که باعث زایمان زودرس میشه به علاوه اینکه نی نی تو دلت بیشتر به موادمعدنیو ویتامینو اینا احتیاج داره که از طریق شیر میدی به اون یکی به نظرم دیگه بزرگه بسشه شیرخشک بده
عشقم پسرم😘😘😘
بچه تو دلتم باید رشد کنه خودتم همینطوریش کلی آسیب میبینی با بارداری پشت سرهم دیگه شیردهی که پدرتو درمیاره من حتی تو قدیمیام نشنیدم کسی اینطوری شیر بده
عشقم پسرم😘😘😘
ببخشید که میپرسم موقعی که باردار شدی پریود میشدی قبلش؟منظورم اینه تو شیردهیت پریود میشدی. یانه. و بچه یى دومت بدون برنامه ریزی بوده؟
خداوندا شکرت بابت همه چیز. خدایا همیشه و همه جا پناهم باش.
داری سخت اشتباه میکنی،هم خودتو داغون میکنی،هم اون طفل معصوم تو شکمتو،چی میمونه دیگه آخه براش که از بدن تو بگیره؟؟؟؟؟؟ ماشاءالله اون یکی بچت بزرگه دیگه،هم غذا خوره هم شیر میتونه بخوره این دلسوزی های بی پایه اساس اصلا درست نیست به اون جنین تو شکمت فکر کن،بعدشم حتما با دکترت مشورت کن مطمئن باش که اون بهت میگه که تصمیمت اشتباهه.
لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ....ازرحمت خدا ناامید نشوید...خدایا به خاطرنعمتی که بهم دادی صدهزار مرتبه شکرت...
2738
دخترمنم سه ماهش بود باردارشدم تا 6ماهگیش بیشتر نتونستم بهش شیر بدم هم شیر ادم بی کیفیت میشه بچه وزن نمیگیره . همم از به ماهی تو سینه مادر شروع به تولید آغوز میشه برای بعدی که گناه داره . پسرت بزرگه دیگه.
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
سلام دوستان .ممنون که نظر دادید. نگار گلی بله پریود میشدم ولی برای بعدی برنامه ریزی نبود ،سفت و سخت هم نبود. اما من ترجمه یه مقاله خارجی رو خوندم نوشته بود میشه این کارو کرد و گفته بود اون هورمونی که میگن باعث زایمان زودرس میشه (اکسی توسین فکر میکنم )خیلی کم ترشح میشه و این اتفاق نمیافته. در مورد تغذیه هم بیشتر مراعات میکنم و از همه گروه مواد غذایی استفاده میکنم .مشاوره طب سنتی هم انجام دادم.
البته دکترا در مورد ضرر به جنین چیزی نمیگن . ولی شیر همینجوریشم بدون بارداری تو سال دوم بچه کیفیتش پایینه . و بیشتر از نظر عاطفی مهمه . منم خیلی نمیدم ولی بهانه برا خواب بگیره یا صبح که از خواب بلند میشه .یه وعده هم آخر شب میدم .
سلام دوستان .ممنون که نظر دادید. نگار گلی بله پریود میشدم ولی برای بعدی برنامه ریزی نبود ،سفت و سخت ...

سلام عزیزم میشه بگید چکار کردید ؟تا اخر شیر دادید لطفا جواب بدید منم این مشکلو دارم

2706