2733
2734
عنوان

چگونه کودکانی خلاق داشته باشیم(معرفی اسباب بازی های مفید)

| مشاهده متن کامل بحث + 121093 بازدید | 625 پست
سلام مامان آراد
عزیزم ببخشید؛ خیلی خوبه که آراد کوچولو رو مجبور به کاری نمی کنی,فقط شما به من نگفتید آراد کوچولوی خوشگلمون چند سالشه تا من بتونم بیشتر راهنمایی کنم .چون بچه ها تو هر سنی یک رفتار بخصصوص از خود نشان می دهند.
ببخششششششششششششششششششششششششششید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام eliجون
عزیزم کوچولوی خوشگلمون هنوز ماهیچه های دست چشمش قوی نشده شما باید رو اینها تمرکز کنید. فوم های رنگی تو بازار هست با رنگهای بسیار تند که هم ماهیچه دستش قوی میشه هم رنگ های تند برای عضلات چشمش قوی می کنه, حالا اگه فومش رو پیدا نکرید مکعب های رنگی کوچک هم هست . یک کتاب به اسم تقویت هوش نوزادان برای سنین 6 تا 9 ماه رو نیز برای او تهیه کنید.برج هوش هم برای پسر خشگلمون مناسبه.
سلام دوستان عزیز
از این به بعد بازی هایی رو معرفی می کنم که هر کدوم از این بازی ها باعث افزایش مهارتهای کوچولوهای ناز وخوشگل و مامانی مون میشه.
برای کودکان 2 سال به بالا
بازی
این بازی برای تقویت توانایی تمرکز، آرام کردن ذهن و بدن و رشد تعادل کودک مناسب است.

وسایل مورد نیاز

دراتاق با استفاده از نوار شکلی شبیه به بیضی رسم کنید عرض نوار به اندازه 2 سانتیمتر

نحوه اراائه

• به کودک نشان دهید که چگونه پای خود را روی خط قرار دهد(اول پاشنه) و آهسته در طول آن راه برود.
• سپس شما میتوانید به کودکان نشان دهید که چگونه برای قدم بعدی، پاشنه پای بعدی را بعد از پنجه پای قبلی قرار دهند.
• به کودکان راه رفتن با دقت را آموزش دهید.
• آنها را با موزیک آرام در محیط راهنمایی کنید
• برای کنترل بیشتر در حرکت، شی را انتخاب کرده و روی میز در وسط بیضی قرار دهید؛ به عنوان مثال(لیوان، مهره و...).
• از کودک بخواهید تا شی را انتخاب کرده و تا جایی که امکان دارد آن را جلوی خود بدون حرکت نگه دارد.
• زمانی که این مهارت (توانایی ) تقویت شد به کودک اجازه دهید تا اشیا را با یک دست نگه دارد.
• کودکان باید حمل اقلام مشکل تر شبیه لیوانی پر از آب رنگی، نشان ها و غیره را به خوبی به اتمام برسانند.
2731
نیکتا جان ...دختر من تازه 2 هفته س از 2 سالگیش میگذره

از همون ماههای اول عاشق بیرون رفتن بود و (الان کامل صحبت میکنه) با همون زبون خودش میگفت د د

که ببریمش بیرون

الان مدت یکماهی میشه و داره زیادتر میشه ... نمیاد بیرون... لباس نمیپوشه.. همکاری نمیکنه

میگه نریم بیرون ... خونه باشیم ، به نظر شما طبیعی هست؟

میترسم یه وقت مثلا افسرده نشده باشه ... تا 3 ماهه قبل مهد میگذاشتمش ... الان سه ماهه پرستار داره

مهد نمیره .
ممنون عزیزم وقت میزاری و مشکلات ما رو جواب میدی
...هیچ با هیچ برابر نیست!!!!!!!!!!.
..0......

نیکتا جان ممنون از بازی که گذاشتی حتما با دخترم تمرین میکنیم

خیلی دلم میخواست یادش بدم که باید تو راه رفتن حواسش رو جم کنه و حواسش به زیر پاش باشه

اینجوری میتونم یادش بدم

یه بوس بزرگ برای نیکتای مهربون خودمون
...هیچ با هیچ برابر نیست!!!!!!!!!!.
..0......

سلام بهاره جون
مشکلی نیست عزیزم ؛ دختر خوشگلمون پیش یک روان شناس ببری این مشکل به سادگی فکر می کنم بامشاوره و بازی درمانی حل میشه.
من موسسه فرهنگی هنری پرورش فرزندان برتر معرفی می کنم شمارش:88729546-88726985 دفترشونم تو شریعتی
2738
سلام عاطفه جون

عزیزم خیلی خوشحال شدم امروز با شما آشنا شدم . برای پسر گلمون میخ و چکش مناسب چون با ضربه زدن روی آن عضلات دست و بازو کوچولو قوی می شه . وسایل بازی با شکل های مختلف که کوچولوهای ناز اشکال مختلف داخل اون می ندازند. عروسک های انگشتی برای اینکه شما با پسر کوچولو صحبت کنید و آموزش های خود را از این طریق به او بدید. پازلهایی هست به صورت تکی با دسته که بچه ها باید جای گذاری کنند پازل های بزرگ چند تیکه است. اگه بازی دیگه مناسب پسر کوچولوتون پیدا کردم حتما بهتون اطلاع می دم.
سلام

کودکان وقتی با سرزنش و انتقاد زندگی می کنند می آموزند بی اعتماد به خود باشند. وقتی با خشونت زندگی می کنند می آموزند که جنگجو باشند. وقتی با ترس زندگی می کنند می آموزند که بُزدل باشند. وقتی با ترحم زندگی می کنند می آموزند که به خود احساس ترحم داشته باشند. وقتی با تمسخر زندگی می کنند می آموزند که خجالتی باشند. وقتی با حسادت زندگی می کنند می آموزند که در خود احساس گناه داشته باشند. اما اگر با شکیبایی زندگی کنند بردباری را می آموزند. اگر با تشویق زندگی کنند اعتماد و اطمینان را می آموزند. اگر با پاداش زندگی کنند با استعداد بودن و پذیرندگی را می آموزند. اگر با تصدیق شدن زندگی کنند عشق را می آموزند. اگر با توافق زندگی کنند دوست داشتن خود را می آموزند. اگر با تایید زندگی کنند با هدف زندگی کردن را می آموزند. اگر با صداقت زندگی کنند حقیقت را می آموزند. اگر با انصاف زندگی کنند دفاع از حقوق را می آموزند. اگر با اطمینان زندگی کنند اعتماد به خود و اعتماد به دیگران را می آموزند. اگر با دوستی و محبت زندگی کنند زندگی در دنیای امن را می آموزند.

سلام مامان آراد گل
عزیزم تو این سن همون بازی هایی که باآراد کوچولو بازی می کنید خیلی خوبه درسن 21 ماهگی بچه ها دارند ماهیت اجسام رو یاد می گیرند.رنگ ، متضاد ها مثل نرمه، پرنده پرواز می کنه و... . اصلا اشکالی نداره با اسباب بازی بازی
نمی کنه تمام وسایل خونه براش جالب و از هر کدوم از اونا یک درس می گیره . فقط برای آراد کوچولو خوشگلمون وسیله بازی به نام میله های اندازه گیری بخرید که هم رنگ تشخیص بده هم با کم شدن اندازه در ابعاد آشنا میشه.قدرت یادگیری کوچولو همون 5 دقیقه اولیه هم کافییه اصلا و اصلا نگران نباشید.
سلام نیکتا جون من سارا مامان یوسف.پسرمن تازه2سالش شده.عزیز من ایمیلم برات فرستادم اما خودم نمیتونم بازش کنم لطف کنی همین جا جواب منو بدی ممنونم ازت.عزیزم 2تا سوال داشتم 1- چه بازیهایی برای بالابردن هوش و توانایی جسمیش خوبه.2-یوسف چه زمانیکه ناراحت یا اعصبانی بشه یا همینطوری الکی،تو گوش یا صورت بقیه میزنه بخصوص من وپدرش یا اطرافیان نزدیک مثل خاله یا مامانیش،دعواشم کردم با زبانم باهش حرف زدم اما فایده نداشته .ممنونت میشم بابت این دو موضوع منو راهنمایی کنی واکسل عمل بقییه و من وپدرش چی باید باشه در زمان اینکار انجام میده.راستی شما چه ساعتی بیشتر تو سایتی.
2706