2737
2734
عنوان

چگونه کودکانی خلاق داشته باشیم(معرفی اسباب بازی های مفید)

| مشاهده متن کامل بحث + 121093 بازدید | 625 پست
مامان سام عزیزم سلام
خیلی خیلی ببخشید من دیروز نتونستم جواب شما را بدم .عزیزم بچه ها برای یادگیری باید در محیط زندگی خود فعال باشند و هر آنچه جذب می کنند باید تحت بررسی قرار دهند .عزیزم بهترین بازی پازل خلاقیت که از تعداد زیاد فوم رنگی استفاده شده تا بچه ها با خلاقیت خودشون چیزهای خلاق درست کنند . تانگرام چند ضلعی برای یاد گرفتن اشکال هندسی و هم درست کرد اشکال خلاقانه استفاده کنید.راستی بازی دوخت و نخ با سوزن واقعی نیست . اشکال مختلف در بازار هست به شکل حیوانات و یا شکلهای مختلف که روی آن سوراخ های کوچک قرار دارد تا بچه ها بتوانند از داخل این سوراخها نخ را رد کنند. اگه سوال دیگه باشه من در خدمتم.
سلام بهاره جان
عزیزم عزت نفس بدین معنی است که نسبت به خود احساس خوبی داشته باشید.یعنی اینکه خود را دوست بدارید، از خود راضی وخرسند باشید، وحتی به خود افتخار کنید.
حالا برای اینکه دختر خوشگلمون اعتماد به نفسش بالا بره خصوصیات کامل کودک را دریک دفتر چه یاداشت بنویسید چه خصوصیات بد؛ چه خصوصیات خوبش رو چه چیزهای رو دوست داره از چه بازی لذت میبره واز چه بازی بدش می یاد.بعد یک رابطه منطقی بین خصوصیات مثبت و منفی او پیدا کنید.هیچ وقت او را با کسی مقایسه نکید.
برای کوچولوی خوشگلمون فضایی را مهیا کن بهاره جون که بتونه هر کاری رو که دوست داره انجام بده.بعد هرازگاهی نکات مثبت شخصیتی او را بهش گوشزد کنید.به اندازه نباشه که خوشگلمون لوس بشه و از همه انتظار داشته باشه از او تقدیر کنند.برای خشگلمون وقت بزاربا هاش بازی کن سعی کن احساسات او راقبل او پیشگویی کنی و زود تر به او بگو یی.راستی بهاره جون کتاب روانشناسی کودک(مولف: الیزابت هارتلی بروئر مترجم: فاطمه محمد نیا)برای افزایش اعتماد به نفس کودک کتاب خوبی بد نیست تهیه کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان مانی
عزیزم یک موسسه رو من می شناسم به نام خانه خلاقیت کودک فکر می کنم به اونجا یه سر بزنید بد نیست .پایین تر از تیراژه خانه خلاقیت کودک و نوجوان اونجا خودشون روانشناس کودک هم دارند.موسسه دیگه هم می شناسم به نام موسسه فرهنگی هنری پرورش فرزندان برتر تقاطع شهید بهشتی خانم دکتر صدیقیان اونجا خوبه .
عزیزم حتما مانی کوچولو خوشگلو چند روز بزار ید مهد کودک برای خودش خیلی خوبه شاید اولش بدش بیاد ولی بعد از یک هفته مطمئن باشید عادت می کنه.
سلام مسی جان

عزیزم همان 20 دقیقه هم که سی دی بی بی انیشتن نگاه می کنه کافیه؛ بچه زیاد به تلویزیون عادت نکنه خیلی بهتره چون بچه با تعداد لغات زیاد روبه رو میشه در نتیجه درک اون به کلمات کمتر می شه . مسی جون بیشتر براش کتاب داستان بخونید . برای ایجاد ارتباط بین صداهای آغازین و نام شی از اشیا و تصاویر استفاده کنی خیلی بهتره.
2728
مامان بهداد سلام
عزیزم با پوزش فراوان از شما خیلی خیلی ببخشید فکر کردم جواب شما را دادم. خیلی خوبه که به بهداد فشار نمی یارید. اسباب بازی که بتونه رنگ کاملا تشخیص بده چورچین مهره ها یا اشکال خانه سازی رنگی که هم بهداد جون بتوانه با روی هم قرار دادن شکلهای مختلف بسازه هم رنگ را با او کار کنید. فلش کارت دید آموز نیز برای او مفید ه.استوانه اشکال نیز چیز خوبی برای یادگیری رنگ و اندازههای کوچک و بزرگ و یادگیری اشکال هندسی .
2738
نیکتا جون من هم اسباب بازی ها رو گرفتم خیلی دخترم سرگرم شد و خیلی اروم شد . کاملا معلومه داره از فکرش

موقعه بازی استفاده میکنه ... ممنون باز هم راهنمایی مون کن
...هیچ با هیچ برابر نیست!!!!!!!!!!.
..0......

سلام نیکتا جون منم یه پسر 9 ماهه دارم که هنوز درست نمیشینه و سینه خیز میره میشه لطفا به منم بگی 9 تا 12 ماهگی چه بازیهایی برای خلاقیت نی نی میتونم انجام بده کلا بچه ایه که خیلی چیزی رو توی دهنش نمی کنه
ممنون میشم اگه سایتی هم در این ارتباط موجود هست بهمون معرفی کنی خیلی خوبه
بازم ممنون از تاپیک خوبت عزیزم
2706