2726
دکترم رفتم گفت فعلا تو هیچ علایمی نداری باید علایم داشته باشی تا نظر قطعی بدیم دارم از نگرانی دق میکنم که یه وقت نگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظر من ممکنه چون بدن شما قوی هست علایم رو خیلی خفیف داشته باشی یا اصلا علایمی نداشته باشی. ولی فکر میکنم با آزمایش خون معلوم میشه مبتلا شدی یا نه. برات دعا میکنم که نی نیت سالم باشه و هیچ خطری تهدیدش نکنه عزیزم.

تو را من چشم در راهم...

عزیزم جنین هیچ کدوم از این بیماریها رو نمی گیره و فقط ویروس یا باکتری از جفت مادرانی که آنتی بادی علیه این بیماریها ندارند عبور کرده و بله به جنین صدمه میزنه. همه زنان باید قبل از بارداری چک کنند ببینند بدنشون برای این بیماریها أیمن هست یا نه و اگه نیست قبل بارداری واکسن بزنند. برای سرخک و سرخجه که اجباری و مادر در صورت واکسیناسیون و تیتر مثبت آنتی بادی نه خودش و نه جنینش مبتلا نمی شند.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
اگه قبلا این بیماریها رو نگرفتی یا واکسن نزدی باید از افراد بیمار دوری کنی. عزیزم تشخیص این ها با یه آزمایش خون ساده است نه اینکه دکتر وایسه ببینه شما علامت می گیری یا نه!
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.