2410
2553
سلام به همه دوستان خیلی دلم میخواد بدونم کسی همدرد من هست که بچش از لحاظ ذهنی عقب مونده باشه ؟!گاهی اوقات حس میکنم خیلی تنهام و کسی دردمو نمیفهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خدا کمکت کنه خیلی راه سختی پیش داری آزمایش ژنتیک دادین؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2714
مامانش خیلی با روحیه اس همیشه به من میگه این بچه هدیه ای از طرف خداست میگه من توی خونم یه فرشته دارم که شما ندارین پسرش طفلی تو بارداری فشار مادر میره بالا باعث میشه اب مغزش بیشتر از حد معمول باشه
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....
هیچ تحرکی نداره فقط دراز کشیده میچرخه دور خودش اونم خیلی کم حتی هنوز گردن نمیگیره بینایی نداره شنوایی. نداره
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....
عزیز دلم... خدا الهی کمکت کنه... قربون دلت... فقط توروخدا برای گلت این کلمه رو استفاده نکن عزیز دلم... بگو سندروم داون، نمیدونم جایگزین هاشو استفاده کن. گل شما اتفاقا خیلی جلو هستش... خیلی... خیلی ها. کیو دیدین از لحظه ی تولدش سند بهشت خدا به اسمش باشه؟ تازه وساطت مامانشم بکنه؟ پس خیلی جلو هستش ... خیلی...
2706