2737
2739
امروز رفتم دکتر گفت باید متفورمین بخوری ولی میگفت که دکتر ای غدد موافق متفورمین نیستن حالا دو دلم بخورم یا نه نگران نی نیم
خدایا خعلی دوست دارم .....به خدا راست میگم
منم دیابت داشتم بارژیم کنترلشد بیشتر کدو بخور شنبلیله و شبا قبل خاب شیر کم چرب با سبوس جو قاطی کن بخور
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
نخور عزیزم.خطرناکه
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیابت بارداری دارم.تحت نظر پزشکم اجازه ی استفاده قرص بهم نداد بخاطر این دارم انسولین تزریق میکنم
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین
2731
2738
نگران نباش اصلا دخترمم خداروشکر صحیحوسالمه
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
من قندناشتام 116بود دوساعت بعد150
من انسولین تزریق میکنم لاغرشدم.
2706