2733
2739
عنوان

پسرمو فرستادم مهد کودک

236 بازدید | 52 پست
کلا دو هفته ای درگیر بودم هرروز یه ساعتی میبردمش خودمم پیشش بودم و کم کم ساعتاشو زیاد کردم و خودمم نیم ساعت نیم ساعت گذاشتمش و اومدم اوایل خیلی دوست داشت خیلییی حالا دیروز اومد ازمهد گفت خاله دعوم کرد اخه مثه اینکه یکم خودشو خیس کرده بوده امروز رفتیمبه مربیش گفتیم یه وقت با این با صدا بلند حرف نزنین این خیلی حساسه گفته نه ما چیزی نگفتیم بهش حالا از مهد زنگ زدن که پسرت خیلییی گدیه میکنه اگه اروم نشد بیا ببرش بعد مربی پررو میگه به خاطر اینه تازه فهمیده هرروز باید بیاد مهد ناراحته به نظرم ب خاطر دعو کردنه اینا دعواش کردن مریش ترکه و چندتا المانی المانیا خوبن این ترکا 😠
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
انقد گریه کردم اعصابم خورده اینجا بچه ها از سه سالگی باید برن مهد منم مشکلی ندارم فکر میکردم برا بچم خوبه از تنهایی در میاد ولی انگار بچم داغون شد
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو اونجا یه قدرت نمایی کن بفهمن بچه ت بی کس و کار نیست.چطور بچه تا حالا که میرفت ناراحت نبود الان یهو ناراحت شد!
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2728
اصلا حقندارن امروز میرم پیش رییسشون بچم عاشق مهد بود صب تا میگفتم برم مهد میپرید از خواب الان انگار زده شده
2738
ثمره سادات اخه اینجا باید از وقتیبچه دنیا میاد برا مهد ثبت نامش کنیم تا جا داشته باشن نمیتونم راحت ببرمش یه جا دیگه
من گفتم الان بیام پیشش مربیه گفت نه بعد ناهار بیا دیشب میگفت مامان نه مهدکودک نه
مریم جان پسر من انقد حساسه م حس میکنم شلورشو که خیس کرده اینا جلو بچه ها یه چیز بهش گفتن خجالت کشیده
2706