2703
2553
استفراقش چقدره و چجوری شیر خودتو میخوره یا شیر خشک
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگه زیر خودتو میخوره تا 10 روزم دفع نداشته باشه اشکال نداره خودت چیزای ملین بخور تا توی شیرت ترشح شه مثلا خاکشیر یا هلو یا آلو هرچیزی که ملین خیلی تاثیر داره
میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
2714
عزیزم پسرمنم اینجوری بود هرجا بردم دکتر ا گفتن طبیعیه.چون میگن شیر مادر همش جذب میشه و طبیعیه که دفع نداشته باشه تا ۱۰ روز.اگه پی پیش خمیریه مشکلی نداره.اما اگه دیدی زیاد اذیت میشه دکتر واسش شیاف مینویسه.یا حتی خودت نوک گوش پاکنو چرب کن بهتره با وازلین باشه بلد مقعدشو چرب کن قشنگ تل یه کوچولو تا داخل بعدش شکمشو به سمت پایین ماساژ بده پی پی میکنه
نوزادی که شیر مادر می خوره تا یک هفته مدفوع نکرد طبیعیه. شما اگه خیلی نگرانی شکم بچت با روغن زیتون در جهت عقربه های ساعت مالش بده .یک دقیقه کافیه .شکمش به کار می افته در مورد استفراغ بچت. اول دقت کن به تغذیه خودت خوردن غذا یا میوه های سرد مزاج از جمله هندوانه باعث می شه بچت بالا بیاره. حتما اگه سردی خوردی عرق نعنا بعدش بخور که بچت سردی نکنه در صورتی ببرش دکتر که نوزاد از دل درد اروم و قرار نداشته باشه
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
شیره خودتو میخوره طبیعیه. نترس میاد. اگه تا یک هفته ده روز نشد شکمشو ماساژ بده یا یکم وازلین بزن به مقعدش. رو شکم بخوابونش وازلین بزن سره گوش پاک کن یکم بکن تو مقعدش بزار همونجوری بمونه سریع پی پی میکنه در همون حالت. خخخخ
بسم الله الرّحمن الرّحیم / یا الله یا الله یا الله یا ربّ یا ربّ یا ربّ یا حیّ یا حیّ یا حیّ یا ذالجلالِ والاکرام یا حیّ یا قیّوم اسئلُکَ باسمِکَ العَظیم ان ترزقنی وَلَدا" صالحا" طیّبا" برحمتِکَ یا ارحم الراحمین
به به سلام مریم بانووووو. چه حال و چه احوال
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706