2733
2739
عنوان

بابام خونم نمیاد

236 بازدید | 19 پست
سلام اول از همه بگم بابای من به شدت مهربونه و دوسم داره تو اوایل فروردین من و همسرم دعوای خیلی بدی داشتیم و اون روم دست بلند کرد منم رفتم خونه بابام اولین بار بود به عنوان قهر خونه رو ترک کردم و بعد سه روز که اونجا بودم به بابا و مامانم ماجرا رو گفتم بعد بیست روز با وساطتت خانواده همسرم و پشیمونی خیلی شدید همسرم برگشتم خونه و خدا روشکر همه چی خوب بود وخوب پیش رفت اصلا دیگه تکرار نشد که هیچ خیلی هم رفتار و اخلاقش خوب شد و همون موقه هم فهمیدم که باردارم یعنی اون یه ماه نی نی من داشت تو دلم جا میگرفت از اون موقع چون حالم بد بود زیاد خونه بابام بودم همسرمم زیاد میومد اونجا و بابام به هیچ عنوان به روش چیزی نیاورد نه اخمی نه برخوردی ولی اصلا و ابدا حاضر نیست بیاد خونم مامانم میاد بابام به نوعی از دعوتی هم در میره و ردش میکنه اینم بگم شبی که ما دعوامون شد مامان بابام تا 12 شب خونمون بودن بعد رفتن اونا این برخوردمون شد یعنی میگین بابام فک کرده چون اومده خونم شوهر قاطی کرده
و خدایی که در این نزدیکی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه اصلا بابام در این موردا صحبت نمیکنیم بابام جونش و برام میده یعنی اگه حس کنه چیزی میخوام سریع اماده میکنه تو این مدت هم جندین بار پسرمو از مهدش برده بیرون و پارک و اینا ولی خونم نمیاد هیج برخورد ناراحت کننده ای هم با همسرم یا من نمیکنه
2738
اگه صحبت هم نکنه شاید تو دلش چیزی هست باید دلیل اش را پیدا کنی . ببین بابای من یه مدت نمیامد خونه ما . من خیلی گیر دادم اخرش مامانم گفت تو پیش بابات از زیاد اومدن خانواده شوهرت شکایت کردی بابات بهش برخورده
بابام خیلی مهربونه حتی چند وقت پیش رفته بود خرید برا خودش سسه چهارتا پیراهن خریده بود یه تیشرت و پیراهن برا شوهر منم خریده بود تقریبا یه ماه پیش ولی نمیدونم چرا خونم نمیاد شاید واقعا کار داشته و بهونه نیاورده
2706