2733
2734
سه شنبه رفته بودم سونوی آنومالی و مشخص شد فرشته کوچولومون گل پسره ... وقتی دکتر گفت بچت پسره یهو از ذوق زدگی اشکم دراومد... فیلمشم بهم نشون داد که دست و پا و سرش رو تکون میداد... انقدر گریه کردم و قربون صدقش رفتم ... دکترم میخندید. دلم میخاست مانیتورو بغل کنم و ببوسم.حیف که نه خودشون فیلمشو دادن بهم ، نه اجازه دادن خودم ازش فیلم بگیرم. حتی قلبشم که میزد مث گنجیشک معلوم بود ... واااای خدای من ، فقط خودت میدونی تو اون لحظه چه احساسی داشتم ... به برترین بندگانت ، به بهترین مادر و والاترین بانوی عالم قسمت میدم قسمت همه ی خانوما مخصوصا منتظرا بشه که این احساسو تجربه کنن .... خدا رو شکر پسرمون سالم سالمه :*****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم خاهرای گلم.از لحظه ای که متوجه شدم باردارم همیشه سر نمازام دعا میکنم خدا همه ی منتظرا رو به آرزوشون برسونه زودتر.ان شاء الله به حق خاندان کرم خدا دامن همه ی خانوما رو مخصوصا شما دوستای گلم رو سبز کنه.
2738
نه چلو کباب عزیزم.دختر هم بود همینقدر ذوق میکردم.فقط اون لحظه که جنسیتش معلوم شد و البته اینکه سالمه حس مادرانم رو چند برابر کرد.اون لحظه واقعا احساس کردم مادرم.
منم خدا بهم یه پسر داد پسرا حامی و پشت مادرن...
البته دختر و پسر نداره هرکدوم یه جور عزیزن...دختر هم غمخوار مادره...ایشالله هرچی هستن سالم باشن

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2706