2737
2734
عنوان

پیش به سوی نی نی دار شدن

20769 بازدید | 1419 پست
سلام آیلار هستم 27 سالمه از اهوازقبل عید سه ماه واسه بارداری اقدام کردم اما نشد واسه همین رفتم همه آزمایش های لازم را دادم که ببینم علت چیه؟ آزمایش هورمونی نشون می داد که پرولاکتین بالا ندارم fsh , lh هم خداروشکر خوب بودن همسرم هم آزمایش اسپرم داد که معلوم شد تعداد و شکل اسپرم ها خوبه ولی کمی تحرکش پایینه.
سلام منم پنج ماه اقدامم اما هنوز نتیجه نگرفتم خدارو شکر یه دختر چهار ساله دارم از ماه قبل رفتم دکتر بهم کلومیفن 50داد از روز چهار پری شبی دوتا خوردم و روز 14امپول hcgروز پانزده و شانزده و هیحده اقدام داشتم اما دورز پیش پریود شدم خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهارجونی ایشالا شما هم مامان می شی عکس رنگی رو هم بگیر. من هم این ماه می خوام عکس رنگی بگیرم. امروز روز هشتم سیکلمه روز 12 می رم عکس رنگی می وام همه تلاشمو بکنم .به نظرم همسرت بره آزمایش بده ضرر نداره حداقل خیالتون راحت می شه.
روز دوازدهم میرم عکس رنگی (وای می ترسم ازش) روز چهاردهم میرم سونو که سایز فولیکلامو بدونم...... میام گزارش شو اینجا می دم تا زمانی که نی نی دار بشم. محتاج دعاتونم
2738
پس روز دوازده انشالله میرم واسه عکس خودم توی سونوگرافی کار میکنم همکارم عکس رنگی واسم میگیره توکل بخدا میام حتما بهتون میگم چه حوری بود خیلی خوشحالم توی جمع دوستای خوبی مث شما وارد شدم
2706