2737
2734
عنوان

احتمال دوقلو بودن

227 بازدید | 20 پست
سلام خانمهای گل من یک سال قبل بارداریم قرصLDمصرف میکردم بعدش یه سقط داشتم والان که دوباره باردارم با این که 5 هفتس ولی خیلی اضافه وزن پیدا کردم و چاق شدم هنوز سونو نرفتم میخواستم بدونم امکان دوقلویی هست؟؟؟تو خونوادمون هم سابقه دوقلوزایی داریم
خداجونم ممنونم از این که تجربه ی مامان شدنو بهم دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه چند نفر ال دی مصرف کرده بودن یکسال بعد که دیگه جلوگیری نکردن وباردار شدن بچشون دوقلو شده بود
خداجونم ممنونم از این که تجربه ی مامان شدنو بهم دادی
2738
مانا جان بد نیست یه تست تیروئید بدی عزیزم..... منم اوایل بارداری شانسی یه چکاپ کردم و دیدم شدیدا کم کار شدم..... بعد که رفتم دکتر غدد گفت چون اوایل بارداری جنین غده تیروئید نداره و بارش رو دوشه مادره میتونه یهویی بالا بره..... حالا یه چک کنی بد نیست!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان من مادرم دوقلو بدنیا اورده تو خواده مادری شوهرمم دوقلو زایی دارن احتمالش هست که منم دوقلو باردار بشم.اخه من خیلی دوست دارمدوقلو باردار بشم
خدایم را دوست دارم نه براینکه خلقم کرده براینکه دوستم داره 💖خدایم را دوست دارم نه براینکه خدایم هست بلکه برااینکه خدایی میکنه برایم💖خدایم را دوست دارم چون عاشقانه خدایی میکند برام 💖خدایم را دوست دارم چون من گناه میکنم اما اون میپوشاند گناه مرا💖خدایم را دوست دارم چون تنهایم نمیگذارد هیچ وقت 💖من خدابم را دوست دارم چون گرمی زندگیم را مدیون اوهستم💖من خدایم را دوست دارم چون قلبم را ارام میکنت اینکه پشتم هست همیشه زمانی که زمین میخورم دست خداست که بلندم میکنه 💖خدایا من شکرت
2706