2733
2739
عنوان

رسیدگی به امور منزل با وجود کودک

154 بازدید | 27 پست
من یه دختر یازده ماهه دارم. می شه برای رسیدگی به کارای خونه یه برنامه به من بدین؟
الحمدلله علی کل نعمه و أسئل الله من کل خیر و اعوذ بالله من کل شر و استغفرالله من کل ذنب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول یه برنامه واسه ساعت غذا خوردن و خوابیدن دخترت تنظیم کن. بعدش وقت میکنی به همه چی برسی. هم واسه دختر خوبه هم خودت
♡♡♡هرکه خود داند و خدای دلش که چه دردیست در کجای دلش♡♡♡♡
2728
بستگی به خودت داره عزیزم، من یه پسر سه ساله دارمخیلی هم دست تنها بودم و به غیر از همسرم هیچ کمکی ندارم، تو هر مقطعی یه جور برنامه ریزی کردم، مثلا یه مدت شب ها کارهای ناهار فردا رو میکردم، فرداش فقط یا دمش میکردم یا میذاشتم جا بیفته، روزهای تعطیل جارو میزدم که شوهرم باشه، همش بستگی به روحیه خودت و شرایط زندگیت داره
اصلا تنهایی بازی نمی کنه. باید یه نفر پیشش باشه. خواب روزانه اش هم چرت زدنه.
الحمدلله علی کل نعمه و أسئل الله من کل خیر و اعوذ بالله من کل شر و استغفرالله من کل ذنب
2738
ساعت خواب شبش از یک تا دوازده روز بعده. اما اول خوابش یکی دو بار بیدار می شه. واسه همین من خیلی دیر می خوابم و دایم خسته ام.
پسر منم تنها بازی نمی کرد ولی دیگه عادت کرد، براش سی دی شعر میذاشتم، اسباب بازی براش میذاشتم، گاهی میومد تو اشپزخونه با قابلمه و سبد سرگرمش میکردم، مثلا لباس رو ماشین میشست،بعد میومد با من کمک میکرد در میاورد می ریخت تو سبد کلی کیف میکرد، بهش خوراکی بی خطر میدادم و باهاش حرف میزدم سرش گرم میشد و کم کم عادت کرد وگرنه غیر از این امکان پذیر نبود، سر ساعت دو نیم یا سه هم حتما میخوابوندمش و دو ساعت میخوابید
2706