2737
2734
عنوان

واسم دعا کنید ... خیلی حس بدی دارم...

12 بازدید | 17 پست
خواهش میکنم برام دعا کنید... بعد از 5سال تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم.. از اولش که لکه بینی و خونریزی داشتم.. با شیاف گذشت.. تا براش لباس خریدیم.. کلی عکسای سونوشو بغل کردیم... درست تو هفته ی 16.. پر کشید و ما رو تنها گذاشت خواهش میکنم دعا کنید این بار خدا به ما فرزندی سالم و صالح بده.. حال خوبی ندارم همه ی برنامه هامون به هم ریخت.. دلم داره میترکه..
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کاملا درکت میکنم عزیزم...ایشالا یه دوقلوی سالم و صالح نسیبت بشه عزیزدلمممم
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
الهی خدا زودی دلتو شاد کنه وبهتون بچه سالم وصالح بده
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم
2738
ممنون از دعاهای قشنگتون.. عاطفه جان انشاالله دامن شما هم سبز بشه .. منم جدیدا زیاد میخندم مثل دیوونه ها به هر چیز بی مزه ای میخندم تا اشکم در نیاد..
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت
خدا بهت ارامش بده ان شالله به سلامتی دوباره بارداری میشی
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
عاطفه جون ان شاالله خدا به زودی یه نی نی سالم بزاره تو دلت. توکل کن بخدا گلم هر چی صلاح خداست خدا بد بنده شو نمیخواد .
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
2706