2703
2553
عنوان

خونریزی به دلیل لانه گزینی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 80028 بازدید | 41 پست
هنگامی که لقاح صورت گرفت اولین سلول جنین شکل می گیرد که بطور مرتب شروع به تکثیر می کند و همزمان خود را وارد حفره رحمی کرده و به دیواره آن متصل گردد = لانه گزینی . و از این به بعد است که جنین شروع بر ترشح هورمونی به نام HCG می‌کند

با پیدا کردن این هورمون در جریان خون زن می توان تشخیص قطعی حاملگی او را داد ضمن اینکه مقداری از این هورمون هم در ادرار ظاهر می‌شود که از این طریق نیز می‌توان به تشخیص حاملگی رسید.هرچه از سن بارداری بیشتر بگذرد میزان ترشح این هورمون هم بیشتر شده و تشخیص حاملگی راحت تر انجام میشود.

برچسبها: انتقال اسپرم نطفه تخم تخمک به رحم زن تشخیص دقیق وقت مدت زمان حاملگی بارداری زمان دقیق تشخیص حامله شدن زنان فرآیند باروری زنان چطور حامله میشویم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گلم من امروز موقع پریم بود که نیومد.الان ی10 روزه که لکه بینی دارم به رنگ قهوه ای ولی همیشه قبل از پریودیم این لکه هارو داشتم چیزی که واسم عجیبه 3 شب پیش به اندازه ی 10 قطره لکه ی صورتی داشتم که فکر کردم پریم شروع شده ولی قطع شد و دوباره لکه های قهوه ای شروع شد دبشب هم یکم صورتی اومد و دوباره یکم قهوه ای. به نظرتون این لکه های صورتی و قهوه ای چی میتونه باشه؟!!!
2456
سلام به همه، امروز روز 14 انتقالم هست و فردا آز خون دارم، از روز 9 شروع به لکه بینی قهوه ای کردم که البته روز 10 بیشتر از روزهای دیگه بود الان فقط به اندازه چند قطره است، یعنی میشه که لانه گزینی بوده باشه؟؟؟؟؟؟
سلام، من پنج روز از موعد پریم گذشته، امروز خونابه دارم، از لک بیشتر و از پری کمتر هستش، خوندم که خونریزی لانه گزینی قبل پری یا موعد پری هستش، پس مال من چیه؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
2714
منم این ماه به امید حاملگی اقدام داشتم 10 روز مونده به پری کمر درد ودل درد شدید گرفتم البته اول فکر کردم شاید عفونت دارم که بعد از معاینه دکتر گفت که خیلی هم سالمی احتمال داره باردار باشی استراحت کن علایمم گرسنگی بیش از حد کمر درد تیرکشیدن زیر دل سمت راست وسفت شدن همونجا شدیداً هوس شیرینی دارم ی روز قبل پری رفتم دستشویی بعد از پاک کردن متوجه رگه های صورتی خیلی کم روی دستمال شدم به نظرتون حامله ام یا بازم پری میخواد بیاد
سلام. منم ۴ ماهه برای بارداری اقدام کردم. هر ماه قبل از پری لکه میبینم و خوشحال میشم که لانه گزینی هست اما فرداش نا امید میشم این ماه هم نشد همین الان پری شدم دعا کنید خیلی دلم نی نی میخواد پریم منظم هست حتی تخمک گذاریم رو حس میکنم چون با درده اما نمیدونم چرا نمیشه؟ یکم دلم گرفته
2706