2703
2553
سلام. پسرم را از 11 ماهگی مهد گذاشتم . اوایل خوب بود و پسرم به خدماتی و مربی کلاس شیرخوار عادت کرده بود و راحت می رفت تا اینکه مربی شیرخوارها حامله شد و دیگه نیومد. ولی خب چون صبح ها خدماتی می گرفتش و بهش عادت داشت مشکلی نبود . تا اینکه بعد 2 ماه خدماتی هم رفت . پسرم از اون موقع دیگه توی مهد نمیرفت و گریه میکرد. تا کم کم به مربی 2 تا 3 ساله ها عادت کرد و با اینکه هنوز 1 سال و نیمش بود ولی میرفت کلاس اون. با این حال تا وقتی این خانوم نبود حاضر نمیشد بره تو مهد برای همین من صبح ها میرفتم دنبال مربیش و می رسوندمشون مهد و عصر ها هم برش می گردوندم. تا الان که این مربی هم میگه تا آخر ماه بیشتر نمیام و حقوق خوب نمیدن . بهش گفتم می تونم ماهیانه یه مبلغی بهش بدم. ولی بازم میگه مدیر اذیت می کنه و توقع زیاد ازشون داره و نمیره دیگه. از 6 ماه پیش تا الان 3 تا خدماتی 3 تا مربی شیرخوار عوض کرده مهدش. حالا مشکل من اینه که به نظرتون مهدش را عوض کنم؟ با توجه به اینکه پسرم خیلی دیر انسه و الان 1 سال و نه ماهشه. نمی دونم چیکار کنم مطمئنن این مربیش که بره بچم اونجا خیلی اذیت میشه تا به مربی جدید انس بگیره . شوهرم میگه اقلا به محیط و بچه ها آشناست. اما با این روند اگه 2 ماه دیگه باز مربی عوض کنه چی؟ سر در گم شدم. به نظرتون چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر مهد دیگه ای ببری ممکنه این اتفاق بیفته ضمنا پسرت هنوز خیلی کوچیکه زوده تو مهد باشه من پسرمو تا قبل سه سال مهد نزاشتم الانم برای دخترم همینه تا سه سالگی پرستار بعد مهد دخترم یه سال و نیمشه از نه ماهگی پرستار داره
2720
2714
عزیزم به نظر من مهدش رو عوض کن. از دوستان و همکارانتون بپرس اگر مهد خوب میشناسن بهت معرفی کنن.یکبار تغییر برای فرزندتون بهتر از دوسه ماه یکبار تغییر هستش قطعا
www.nazkoodak.com فروشگاه اینترنتی لوازم بازی کودک و تجهیزات مهدهای کودک