2703
2553
سلام.من یرادر شوهرام دو قلوان...ارثی یه کم داریم..میشه با دارو یا غذا دو قلو باردار شد؟؟؟؟؟؟کسی بوده؟؟
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
کاربن بذارید:)))
شوخی کردم من نمیدونم وخودمم احتیاج به کمک دارم.ببخشید که نمیتونم کمکتون کنم
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
وراثت فقط از طرف زن باید باشه،چون دوقلو شدن باید دوتا تخمک باشه،یا یه تخمک تقسیم بشه،جاری من اصلا ارث نداشت ولی۴سال نازایی داشت قرص کلومیفن میخورد ۲قلو باردار شد‏(دختر پسر‏)‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم ما یکیشو داریم توش موندیم............بچه داری خیلییییییییییی سخته....دیگه چه برسه دو قلوام باشه.....

یه آمپول هایی هست که چند قلویی میکنه اما 60% 3 قلو به بالا میشه و 40% دو قلو..........بسپار به خدا هر چی صلاح باشه....
من و همسرم عاشق بچه هستیم اما واقعآ پوست آدم کنده میشه...خیلی سخته
ببین سرت به جایی نخورده منم زورکی از پس یکیش برمیام واااااااااااااااااااااااااای اگه 2 تا بودن ولی اگه میخای تحت نظر دکترت کلومیفن بخورید با شوهرت
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
2714
من دوقلودارم ولی شنیدم ارثی از طرف مادر بیشتر تاثیر داره من یه دوره کلومیفن خوردم میگن احتمال چندقلو زایی را زیاد میکنه البته من و شوهرم هردو زمینه ارثی داشتیم
قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
میخوای امتحانی یه قلوش را بدنیا بیار...ببین اگر خوبه نهضت را ادامه بده و بعدی را دو قلو بیاری بهتره....
اون و قت ببین باز هوس دو قلو میکنی یا نه
هههههههههههههههههههههههههههههههه
بعد از اینکه روش جلوگیریتو قطع کنی توی ماه اول اگر بارداری اتفاق بیفته احتمال دوقلوزایی بالاست اگر با یک دکتر مشورت کنی برات توضیح بهتر میده که کی نزدیکی داشته باشی تا دوقلو بشه.
2706