2733
2734
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203487 بازدید | 1669 پست
فافا جوووووووونم نمیخوام بهت استرس وارد کنم اما حتما دنبال درمان باش ولی چیزی نیست که بخوای خودتو ناراحت کنی لاغری بیش از حد هم مثل چاقی بیش از حد بده من خودم قبل ازدواج 10 کیلو کمبود وزن داشتم خیلی دکترهای تغذیه جور وا جور رفتم اما تغییری حاصل نشد درکت میکنم فقط نباید جوش بزنی و باید علت لاغریتو پیدا کنی مثلا بی اشتهایی؟ یا دفع بدنت زیاده؟ و.... بعد باید درمان بشی من خودم بی اشتهایی عصبی داشتم که بعد ازدواج خود به خود درمان شد ....گلم خودتو نگران نکن اما حتما دنبال دکتر تغذیه رو بگیر امیدوارم موفق باشی
***تو دنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی یه نفر بهم گفت یه عطاری هست که یه معجون داره برای چاقی.معجون 007.به نظر شما بخورم؟مشکلی برای بچه دار شدنم پیش نمیاد؟اگه تجربه ای دارید بگید.ممنوووووووووووووووووووووووووووووون.

فافا جونم اگه سلامتیتو دوس داری دنبال این چیزا نباش منم از این پودرهای چاقی که عطازی ها میدن اون موقع که کمبود وزن داشتم استفاده کردم اما هیچ چیزی برام جز ناراحتی شدید گوارشی که تا الان هنوز به خاطرش قرص میخورم نداشته البته بگم سه چهار ماه استفاده کردم جوابم داد ولی به خاطر مشکلات گوارشی که برام پیش آورد به محض قطع کردنشون وزنم به حالت اول برگشت
این مسایل بیهوده رو از ذهنت پاک کن اگه میخوای بدنی قوی داشته باشی که بعدا بتونی یه نی نی سالمو پرورش بدی فقط به دنبال این باش که از راه تغذیه سالم به وزن نرمال برسی
موفق باشی عزیزم
***تو دنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست***
2728
2738
2706