2726
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322799 بازدید | 31242 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاشیه بامزه داره.. طرح فانتزی.. وسطشم طرح کارتونی داره.. ولی رنگاش خیلی شفاف و خوبه.. طرحهای متنوع زیاد دارن.. ولی من محدودیت رنگ داشتم.. حتما باید زمینه کرم یا سفید میشد با حاشیه قرمز.. که تقریبا همون چیزی که خواستم شد
2728
مریم جون و بقیه قلنبه ها من برم، یه کم دیگه باز میام و نوشته هاتونو میخونم.

اونایی هم که هی با شوهران گرامی دعوا دارن! نکنین بابا نکنین. چشم به هم بزارین این دو نفره هاتون تموم شده و حسرته که به دلها میمونه ها. حسابی عشقولانه باشین این دم آخری. اینم یه نصیحت از ننه جون سانی! ...... خوب من واقعا برم...
سلام سلام
خوبید مامان گلها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول این لیست سیسمونی که فکر کنم پرنسس جون خواسته بود
به نظر من که لیست خوبیه. اگرچه من که الان خریدهام رو کردم تازه با این تطبیق دادم که چیزی یادم نرفته باشه

http://www.gigasize.com/get.php?d=gsqtm4t2q9f

بعد بگم که من دیگه برای خاطر دکتر داره گریم در میاد
هر جا میرم دکتره میگه عید نیستم
دیگه دارم دیوونهههههههههههههههههههههه میشم. دیشب که به شوشو گفتم همش تقصیر تو هست که این جوری گیر کردیم.آخه من دوست داشتم نی نی اردیبهشتی داشته باشم ولی شوشو خان سرم رو گول مالید که فکر می کنی همین طوریه و .......... خلاصه که ما که داریم آماده می شیم خودمون تو خونه زایمان رو انجام بدیم.

درس و امتحانای کوفتی هم که نمی گذره و تموم نمیشه که از یک طرف فکرم آزاد بشه.
راستش کم کم دارم کم میارم
حالا که من اومدم همه رفتید. ای سانی جون ما میخواییم کاری به کار شوهرها نداشته باشیم ولی خودشون نمیزارن و هی به پرو پای ما میپیچن!

مبارک باشه مریم جون. اتفاقا" این چیزی که گفتی من هم دیدم خیلی خوشگل بودن. مبارک آقا پرهام باشه.
این فسقل هم که حرکت هاش کم شده و بیشتر میره رو اعصابم.5 شنبه هم که تولد مادر شوهر محترمه هست!!! و 11 روز بعد تولد پدرشوهر محترمه!!!
من که خیلی وقته نفس کم میارم. راستی من از 3 روز پیش تا حالا شکمم خیلی بزرگتر شده و نافم یه مدل دیگه و احساس میکنم داره برعکس میشه.
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
منم فردا وقت دکتر دارم.دلشوره هم دارم میترسم منم مثل فائزه شده باشم تا چندروز پیش حرکتهاش بالا بودااااا ولی الان چندروزی اومده پایین.
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
من هم این چند هفته خیلی نفس کم می یارم و نافم هم زیاد می خاره احساس می کنم پوستش داره کش میاد... چربش که می کنم (با روغن زیتون) بهتر می شه....
شیوا جون اینقدر حرص دکتر و نخور... مگه زمونای قدیم مامانا چه می کردن... باور کن خیلی هاشون تو خونه زامان می کردن بعدش هم سر پا و ... البته نمی گم تو هم خونه بمونا.... خواهر من اینقدر حرص دکتر و بیمارستانش رو خورد (می خواست بره آتیه اما هزنه اش که زیاد بود نمی دونست چه کنه...ولی تصمیم گرفت بره) آخرش هم اینقدر زایمانش یه دفعه ای شد که بیمارستان دولتی سر خیابونشون زایمان کرد که دکتر خودش هم نبود و بیشتریشون ماما بودن... الان که می گه خیلی راضیه و دردی که اینجا کشید هر جای دیگه هم که بود باید می کشید....و....
تو هم اینقدر حرص نخور و مطمئن باش شوهرت بهترین جا ممکن می بردت و کنارت هست.... پس حرص نخور عزیزم.
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
2706