2703
2553
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322793 بازدید | 31242 پست
سلام به همه :)
نینی ها و خودتون و همسران گرامیتون خوبن؟ تعطیلات آخر هفته خوش گذشت؟

مریم جون من وان حمام اونی رو خریدم که روش توری نگهدارنده نوزاد داره. فکر می کنم چیز خوبی باشه و خیلی به مادر برای تنهایی حمام بردن نینی کمک کنه. البته خوب خیلی گرونتر از مدلهای معمولیش بود، اما بخ نظر من که می ارزید.

سحر جون خوشحالم که خوب و سرحالی و سرت هم خلوت تر شده. روشا خیلی قشنگه، تبریک میگم. یکی از اسمهای کاندید من بود برای دخترم، که البته انقدر هر کی رسید یه نظری داد (یکی گفت خوب بزارین روشنا، اون یکی گفت روشین و ...) که منصرف شدم ازش به کل!!!

zarzar جون، مامان فروردینی عزیز جدید خوش اومدی :) نگفتی فینگیلیت چیه؟

sara جان من که خودم مشکل عفونت نداشتم تا حالا اما توی چند صفحه قبل بچه ها مفصل راجع به علائمش و داروهایی که پزشکاشون دادن چیز میز نوشتن. علائمش انگار همون خارش و ترشح و درد دل و ایناست. حالا خودتم برو اون صفحات رو بخون شاید کمکی کنه...

فائزه جون به من که هیچ دارویی نداد اصلا! فقط گفت استراحت...نگفتی تا کی بهت استراحت داده؟ مثل من که آب پاکی رو نریخت روی دستت؟ به من که گفت تا زمان زایمان نباید برم سر کار. استراحتم رو هم احتمالا دفعه دیگه که برم ویزیت پیشش تمدید می کنه :((

راستی به همه اونایی که می پرسن استراحت خوش میگذره یا نه...افتضاحه، افتضــــــــــاح! اگه باور ندارین میتونین خودتون رو ملزم کنین یه چند ساعتی بیشتر از اونی که دوست دارین یا بهش نیاز دارین بمونین توی رختخواب، اونوقته که میبینین چه شکنجه ایه! از 4 ماهگی که رفتم مهد تا همین 12 روز پیش که استراحت مطلق شدم حتی یک روز هم به اجبار و برای استراحت اینطوری توی خونه و به رختخواب دوخته نشده بودم، اونایی که شاغلن و اهل بدو بدو و کار، میفهمن من چی میگم...وقتی هم که حوصله ات سر بره دیگه اگه آرشیو تمام فیلمها و موسیقیها و کتابهای دنیا هم دم دستت باشه هیچ فایده ای نداره و نمیتونی کاری برای خودت بکنی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سلام..
مرسی از سانی و فائزه به خاطر کمکی که برای خرید وان کردید.. مرسی فائزه که عکس هم گذاشتی..

من 5شنبه رفتم سفارش تخت و کمد دادم و دیروز هم رفتم پارچه پرده خریدم.. ولی برای من بی هنر پیدا کردن چیز خوب مصیبت بود.. مخصوصا اینکه با یک مرد هنرمندتر صاحبنظر هم باشی.. حالا امیدوارم خوب بشه..
دیگه خسته شدم.. به نظرم دیگه خریداش تموم شد.. به جز وان... که اونم چند تا عکس می فرستم مامام از اونجا خودش بخره
مامان خوشگلا هنوز خوابن؟
نازی جن چند روزه که نیومدی.. کجایی؟ خوبی؟
سمیه خانوم مگه الان سر کار نیستی بیا دیگه..
زری جون شما هم خوش اومدی به جمع ما..
نغمه خانوم شما کجایی.. کوروش خوبه؟
فائزه جونم بهتری خواهر؟ دیگه قرصاتو کامل می خوری؟
تینا.. مورچه..سمی.. مامان درسا.. سارا.. خوبین؟
2456
سلام دوستان سانی یعنی تا آخر باید همین طور خونه باشی آره بهت حق میدهم خونه موندن بزرگترین درد عالمه بچه من جز لباس هیچی برای کوچلوم نخریدم سمی خانوم کجایی که میایی مریم جون مادر شوهر خوب پسرگلت چطوره بچه ها عکس وسایلتون بگذارید
سلام سلام صدتا سلام
بالاخره خوندن تاپیکهای قبلی تموم شد...(البته نجومی بالا نرفته بود... ) و من به انجا رسیدم...
امیدوارم حال همگی خوب خوب باشه...
نغمه جون من بودم که کوروش جیگر رو خواب دیدم و اسمش رو پرسیدم نه نوشین جون.... اشکالی نداره ماشالله جمعیت مامانای فروردینی زیاد شده و آدم ادش میره کی چی گفت... من که بعضی وقتا اونقدر قاطی می کنم که می نویسم...!!! امیدوارم کوروش پهلوون تو هم پیروز باشه...

مامان شایان از ارتباطی که توی تاپیکها دیدم فهمیدم تو همون سمیه هستی... درسته؟؟؟ نگران توجه بابایی نباش. باز خوبه یه نگاه به شکمت می کنه و می خنده... من که بعضی وقتا باید دست شوشوی رو بگیرم و بگذارم رو شکمم تا یه توجهی بهش بکنه... طبیعیه بعضی مردا اینجورین و بلد نیستن علاقه شون رو ابراز کنن... تازه بعضی ها بدتر که وقتی بچه به دنیا می یاد اولین باری که بغلش می کنند احساس پدری می کنن... من این موردها رو دیدم . پس الکی نگران نباش عزیزم و حساسیت نشون نده...
شاید یه کم سرما خوردی که خلط گلو داری؟؟؟ فکر نمی کنم عفونت کار با اون داشته باشه آخه من دوتاش رو هم داشتم و چند شب که روم رو پوشوندم خلط گلوم خوب شد... الان به لطف خدا عفونتم هم خوب شده...
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
بچه ها "ی" کیبورد من خراب شده و بعضی وقتها جا می مونه ببخشید...

سانی جون امیدوارم حال خودت و نینی خیلی بهتر شده باشه...
رشته ات رو پرسیده بودم و اینکه الان که استراحتی با درس و دانشگاه چه می کنی؟؟(از بچه ها شنیدم دانشجویی!!!) و دیگه اینگه کتاب بافتنی برای شروع به کار سراغ نداری... از کارت خوشم اومد و بعد از امتحانات می خوام بافتنی کنم واسه نینی... بقیه اش هم خودم یادم رفته به مرور می پرسم...
سانی جون برام عجیبه که بدون درد دهانه رحمت باز شده... یه موقع دکترت اشتباه نکرده؟؟ چون دکتر من می گفت اگه شکم سفت بشه و درد از کمر به شکم بزنه از علایم باز شدن دهانه رحمه...!!!! البته پیشنهاد نمی کنم که دوباره بری معاینه آخه اون خودش هم خوب نیست...ببخشید این سوال رو می کنماااا!! دکتر با دستگاه معاینت می کرد یا با انگشت...؟؟ دکتر من که دو بار با انگشت و یه بار با دستگاه... تو مطب یه خانومی می گفت دستگاه از داروخونه بگیر و با خودت ببر واسه معاینه!!! اینطوری بهتره!!!!
یه سوال دیگه می دونی واسه تایید این مدت استراحتت چه مدارکی باید ببری بیمه؟؟؟ من دو هفته ای که استعلاجی بودم واسه تایید سونو هم خواستند(البته جفتم کنده شده بود ) ولی برای تو که نه سونو هست و نه نسخه دکتر(علاوه بر گواهی پزشک)!!!
2714
سلام به همه مامانا حالتون خوبه . امیدوارم هفته خوبی رو شروع کنید .
مریم جون خوبی . خریدهات هم مبارک باشه . کار خوبی کردی دیگه خیالت از بابت خرید راحت شده . راستش امتحانهای بچه ها شروع شده و ماهمش مراقبیم تا دو هفته این طوریه و من باید مرتب از این ساختمون به اون ساختومن برم و سر کلاسم مراقب باشم . ساسنسهایی که اتاقم هستم می ام پیشتون.
سانی جون شما خوبی . راست می گه ماها که سرکار رفتیم واقعا خونه موندن اعصاب خردکنیه من که دوروز مرخصی می گیرم خونه کلی حوصلم سر میره و همش می گی اقعا خانمهای خانه دار چی کار می کنن. مخصوصا که الان حتی یه روز گذشتن هم برای ادم کلی طول می کشه.
تربچه جون ممنون از اظهار همدردی درباره شوشو . خوب ادم چون خودش عاشق موجودیه که تو وجودشه دوست داره شوشو هم همون قدر علاقه داشته باشه ولی به قول شما بعضی ها بعد از تولد می تونند حسش کنن.
فائزه جون شما چطوری . استراحت چطوره . امیدوارم همیشه با نی نی گل سلامت باشین.
سحر جون اسم روشا هم خیلی قشنگه .یروز تن یه نی نی ختر سارافون کاموایی دیدم با کلاه که روش گل کار شده بود دلم کلی غش رفت مال من که پسره اگه بافت بلدی یا بده براش ببافن خیلی قشنگ می شه.
راستش سارا جون تو ازمایش من برای ادرار epithelial cell بود 20-30 و دفعه قبل بود 5-10 که هر دوبارش عفونت داشتم که این دفعه بدتر شدم حالا فردا باید برم ازمایش بدم ببینم خوب شدم یا نه ولی من نه دل درد نه ترشح نه سوزش ادرار نداشتم . تو اینترنت خوندم 8 درصد از زنان دارای عفونت ادراری بدون علائم و فقط با ازمایش معلوم می شه
zarzarجون خوش اومدی به کلوپ نی نیت چیه و کی می اد و اسمش چیه
من هم ه چیزی بگم اما نیام ببینم فردا هم بقیه که این خواب رو ندیدن بیان تعریف کنن که امشب دیدنا!!!
دیشب خواب می دیدم که خونریزی کردم و حالم خیلی بده.... صبح که بیدار شدم با ترس و لرز رفتم دستشویی... آخه من تو این مدت خیلی خونریزی داشتم و دیگه اصلا حوصلش رو ندارم... اما همش نتیجه فکر و خیالی الکیه... دیشب با ناراحتی رفته بودم تو رختخواب... به خاطر همین بود...
مامان رسا جون تو هم بیشتر به چیزای خوب فکر کن ... یه چیز دیگه هم بگم نینی من احتمال 99? پسره اما من از اولش به جای دل درد، کمر درد دارم.. در مورد آفتاب هم می دونین که به نینی حتما باید آفتاب مستقیم بخوره تا ویتامین D بدنش تامین بشه...!!!

زری جون تو هم به جمع ما خوش اومدی... هفته چندی؟؟؟ اسمت رو به لیست اضافه کن... تو صفحه های فکر کنم 190 تا 200 آخرین لیست هست...
نازی تربچه جون با انگشت معاینه می کنه.
برای تایید مرخصی استعلاجیم هم کاری با بیمه نداشتم (باید داشته باشم؟!!). من فقط برگه مرخصیمو بردم پزشک معتمد محل کارم زیرش تائید زد (نوشت که تائید می شود) و بعدش هم بردم دادم مسئول اداریمون و اونم توی نرم افزار حضور و غیاب برام این یک ماهو ثبت کرد. قبلش هم از مسئولش راجع به مدت زمان استعلاجی ای که میتونم استفاده کنم سوال کردم و اونم گفت که سالی 4 ماه میتونم از مرخصی استعلاجی استفاده کنم و چون برای من مرخصی زایمانم می افته اونور سال، این 4 ماه اینور سالم رو اگر هم استفاده کنم جزو مرخصی زایمانم حساب نمیشه. البته امیدوارم که اینطوری باشه چون در غیر اینصورت هم کاری از دستم که بر نمیاد و ملزم به استفاده از این مدت مرخصیم هستم، حالا چه تائید بشه یا نشه!
من کامپیوتر خوندم (البته الان به همه چیز شباهت دارم به جز یک آدمیزاد!) ، از درسهای فوقم هم فقط پروژه ام مونده که اونم فعلا مسکوته. با وضعیتی هم که برام پیش اومده دیگه نمیدونم هم به اتمام میرسه یا نه...
در مورد کتاب بافتنی هم مامانم یه سری مجله "بوردا" قدیمی داشت که گفتم اونایی که توش مدل بافتنی نوزاد داشت رو آورد. البته من از دوران مدرسه ام (راهنمایی بود؟) که حرفه و فن داشتیم اصلا دیگه بافتنی نکرده بودم و اینایی هم که دارم میبافم بیشتر به درد عمه جان خودم میخوره تا دخترم! شما زیاد جدی نگیرین.
من هم چهار شنبه که رفتم دکتر، به قول خودش برام آز هفته 28 رو نوشته: گلوکز،BT , CT , Pt, Ptt و یه چیزای دیگه نوشته که این هفته باید انجام بدم .
امروز من 28 هفته و 1 روز هستم... آخرش من نفهمیدم باید بگم هفته 28 ام یا 29؟؟؟؟
تربچه جون من 8 تیر اخرین پری بوده دکتر خودم می گه 28هفته و 1 روز و رفتم سونوی بیرون می گه 29 هفته و 1 روز
حالا تو اخرین پری چند بوده؟
خیلی از همکارام من رو دودل می کنند می گن این دکتری که می ری ما اسمش رو هم نشنیدیم دکترت رو عوض کن من خیلی تردید دارم خوب درسته جونه ولی شاید 12 سال سابقه کار داشته باشه و مطبش همیشه شلوغه من خواهرم بعد از 15 سال بارداری رفت پیش همین دکتر ولی برای زایمانش چون بیمارستان خصوص نمی خواست بره رفت پیش یکی دیگه از یه طرف می گم اگه دکترم رو عوض کنم خوب سابقه ادم یش همین دکترشه که چه قرصهایی داده و تازه ازمایش سه ماه سومم رو هنوز نداده و کلی چیزای دیگه . شما چی می گید ؟ اگه رفتم عفونتم خوب شده بود برم پیش همین دکتر یا اگه خدا نکرده خوب نشده بود دکترم رو عوض کنم ؟
ای ول سانی جون خوشم میاد محل کارتون خیلی باحالن (می شه بپرسم کجا کار می کنی؟؟؟)... ما که فقط 7 روز در سال می تونیم از استعلاجی اداره استفاده کنیم بقیه اش رو بیمه و .... ولی تو لازم نیست بیمه بری چون حقوق ان مدت رو از محل کارت می گیری...
ببین اگه استعلاجی و زایمانت پشت سر هم شد می تونی بینش یه روز رو استحقاقی کنی انگار که رفتی سر کار یه روز و نمی تونن این چهار ماه رو از 6 ماه کم کنن... تازه 3 ماه از 6 ماه حتما باید بعد از زایمان باشه...
بابا هم رشته ای هم که در اومدیم... من دانشجو فوق نرم هستم و 10 واحد درس + پروژه دارم... پس من چی باید بگم... ایشالله پروژه ات به خوبی انجام بشه... کدوم دانشگاهی؟؟؟ (خیلی کنجکاوم نه؟؟؟ آخه همش دنبال کسایی می گردم که مثل من سرشون شلوغ باشه ببینم اونا چه کار می کنن و من هم یاد بگیرم....)
سمیه جون آخرین پریم 13 تیر بوده... بر طبق آخرین سونو الان 28 هفته و 1 روز هستم که دکتر هم همین رو گفت، نمی دونم دیگه تقلب کرد یا حساب کرد. تازه سونوهای قبلیم که همین جا می رفتم چند روز فرق داشت... من پیش نسرین فصیحی م رم تو چی؟ خوب شدن عفونتت خیلی ربطی به دکتر نداره (البته اگه زیاد نیست) ... من سعی کردم خیلی رعایت کنم و دارو هم که دو هفته آخر نخوردم ... در مورد آز سه ماهه سوم ازش چیزی پرسیدی؟؟ نکنه یادش رفته؟؟؟
2706