2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این از زبان یکی از مادرهاست سلام و روز بخیر من مهدای منطقه پاسدارانو تقریبا دیدم، کودک پارسی از نظر من جای بدی نیومد یکم شلوغه و برای مادران کارمند بنظرم خوبه و اینکه من پرسیدم و گفتن شاید ظاهرش معمولی باشه ولی خیلی برنامه های متنوع داره، مهد بچه های تهران برای مادرانی که نیمه وقت میخوان بذارن تو نگارستان ٨ خوبه دیدنش خالی از لطف نیست ، اما من خودم در نهایت به پیشنهاد دوستمون مهد عطر بهارو دیدم و پسندیدم چون تا ساعت ٥ هستن
2738
سلام به همه، من حدود 9 ماهه که دارم دخترم و مهد کودک آینده برتر می برم . خیلی راضیم واقعا دخترم خیلی تغییر کرده...از همه مهمتر موسسین اونه که تحصیلات دانشگاهی در زمینه تکنولوژی آموزشی دارند... به نظرم حتما یه این مهد و برید عالیه...به نظرم مهمترین خوبی این مهد، انتقاد پذیری مدیرش خانم کمالی هستش... ضمنا با توجه به امکانات و برنامه هزینه مناسب هم داره.... آدرسشم چهاراه پاسداران-دولت-کوچه فروردین-بن بست طاهری-پلاک1- سایتش : www.mahdab.com
دو هفته است دخترم و مهد کودک آینده برتر می برم واقعا با توجه به تجربه ای که بعنوان مادر دارم می تونم به جرات بگم که بهترین مهد کودک حوالی پاسداران و خیابان دولت هستش...خانم بیتای عزیز واقعا ممنونم امیدوارم تا دوره مدرسه دیگه مهد دخترمو دیگه تغییر ندم...

من این سوال رو توی تاپیکی توی همین نی نی سایت پرسیدم

ممنون میشم اینجا بهش جواب بدین تا جواب ها قاطی نشه

بهترین مهدکودک در پاسداران کجاست؟

من یه همکار قدیمی دارم که میخواد برای کودکش توی پاسداران مهدکودک پیدا کنه.

از ساعت 7 صبح تا 17:00 براش خیلی خوبه

لیست ش اینجاست

توش مهدکودک رزا، مهدکودک هل اتی، مهدکودک داد آفرین رو پیدا کردم.

ممنون میشم کمک کنین

آدرس لیست بهترین مهدکودک ها