2410
2553
عنوان

خود ارضایی در کودکان

43080 بازدید | 53 پست
دختر خواهرم که حدود سه سال و نیمه هست دائم خودش را به این ور اون ور میماله. توی ایران سلامت که چک کردم فهمیدم انگار مشکل شایعی هم هست. خواهرم می خواد ببردش دکتر ولی نمی دونه چه دکتری باید بره اگر کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام
این موضوع کاملا کاملا طبیعی هستش....اصلا نبایستی بهش اهمیت بدهید یا برخورد بد داشته باشید......دلیلش هم اینه که در این سن بین 1 تا 4 سال بچه ها آلت تناسلی خودشون را کشف یم کنند و نیز لذت بازی با آن را که اغلب هم بعد از مدتی از بین می ره.....
یعنی چه که برخی گفتند بچه را ببرند پیش روانپزشک؟

کاش اینقدر که در مورد انواع پوشک و شیرخشک...اینها سوال می شد یا اطلاعات داده می شد...درباره این نوع موضوعات هم اهمیت می دادید
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
منم در مورد این موضوع خیلی تحقیق کردم و حرف باران رو تائید میکنم ولی روانپزشک اطفال هم میتونه خیلی کمک کنه و به نظر من بهترین روانپزشک اطفال در ایران خانم دکتر کتاییون خوشابی هست که مطمئنم میتونه خیلی مفید باشه و تلفنشم اینقدر بچه ها تو سایت گذاشتن که یه سرچ کنی برات میاد فقط وقت گرفتن ازش خیلی سخته موفق باشی
2706