2733
2734
ببخشید کسی میدونه ماتریس B به توان (منفی یک )در سیمپلکس منظور کدوم ماتریسه؟ و ماتریس A؟ تو جدول سیمپلکس اگه کوچکترین نسبت سطر ها تو 2 تا سطر برابر بود نمیتونیم متغیر خروجی انتخاب کنیم و این حالتم میشه تبهگن.گفته این جور وقتا تقسیم بر اعداد ستون ماتریسA یا ماتریس B به توان منفی یک میکنیم.ماتریس B به توان منفی یک ماتریس زیر متغیرهای کمکیه؟ نمیدونم منظورش از این دوتا ماتریس کدوم ماتریسا هست.

حالا قراره به داداشمم ز بزنم ازش بپرسم یا اون از دوستاش و استادش بپرسه..ولی خیلی رو مخم بوده..
کسی میدونه؟
اگه در باه ماتریس Aو B به توان منفی یک اطلاع زیادی ندارید و از یک روش دیگه استفاده میکنید چه روشی؟کلا اگه تو جدول سیمپلکس نسبت (عدد سمت راست تقسیم بر لولا) در سطرها تو 2 تا سطر برابر بود چی کار کنیم؟کدوم رو متغیر خروجی در نظر بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمانه جون مرسی از جوابت بعد که یکی و انتخاب کردم به جواب میرسم؟ اگه Z هیچ تغییری نکرد بازم ج درسته؟.اعداد پایه که به دست میاد درستن.؟

هرکدوم انتخاب کنم به جواب میرسم؟
2731
فرقی نمی کنمه که کدوم رو انتخاب کنی چون ممکنه تبهگنی دائم یا موقت باشه البته چند قاعده به عنوان قاعده الفبایی و... برای انتخاب متغییر خروجی است ماتریس B منفی یک هم در جدول اول ت آخر زیر متغییرهای کمکی است...اگر Z تغییری نکنه بازم درستهمثل این است که تو برای یک مقدار پول ثابت دو یا چند جور برنامه ریزی کرده باشی
درسته عزیزم تبهگن یعنی برای چند تا مقادیر پایه مختلفZ یکسان در میاد..ولی این 2 تا ماتریس که گفته و نمیدونم چین رو مخمه که شاید فقط یکی از اونا نسبت های یکسان رو به عنوان متغیر خروجی باید انتخاب کرد تا به ج رسید
مرسییییی
2738
2706