2737
2739
عنوان

جهانشهر عظیمیه یا فاز 1و2 مهرشهر؟؟؟

7863 بازدید | 17 پست
میدونم هر 3 جا منطقه خیلی خوب و با کلاسیه ولی بین این 3 تا کجا رو انتخاب میکنید؟ لطفا علتش رو هم بگید
من مامان نشدم ولی مامی لقبیه ک دوستای احمقم چسبوندن پشت اسمم:))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شک نکن مهرشهر فاز یک یا دو اونجا چون از اول کاخ شمس بوده از اول خیابون هاش اساسی و درست شده با فضای سبز عالی برای ساخت و ساز هم شهرداری بیشتر از 4 طبقه مجوز نمیده و شلوغ نیست من خودم گوهردشتم واقعا اینجا شلوغه جهانشهر هم بخاطر کلینیک و بیمارستان هایی که توش هست خیلی شلوغه عظیمیه هم سر بالایی نفس گیر داره و چون اکثر اغذیه فروشی ها اونجا هستند بعداز ظهرها خیلی شلوغ میشه
2728
مهرشهر قشنگه ولی از نظر من دلگیره ولی درشیک و باکلاس بودنش و فرهنگ ساکنینش هیچ شکی نیست جهانشهرهم خوبه من خودم گوهردشتم شلوغه خیابونهاش ولی زندگی جریان داره عظیمیه هم باز به علتی که طبیعت جون گفتن دوست ندارم
هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
مهشاد حون امشب مهرشهر بودم قشنگ زیرو رو کردم عظیمیه هم رفتم واقعا مهرشهر به دلم نشست مخصوصا اینکه از بلوار ارم به هیچ وجه به شهرداری راه نداره درحالی ک عظیمیه با محله بقلیش....
من مامان نشدم ولی مامی لقبیه ک دوستای احمقم چسبوندن پشت اسمم:))))
2706