2726
از دستش خسته شدمممممم
همین الان باهاش دعوای مفصل کردم اومدم پایین.
هنوز نرفتیم سر زندگیمون، طبقه بالای خونه مامانم اجاره کردیم داریم آمادش میکنیم.
قرار بود نصاب پنجره بیاد واسه آشپزخونه پنجره دوجداره بذاره.
از قبل به شوهرم گفتم روی کابینتا و سینک روزنامه بذار که کثیف و خط خطی نشه.
صدبار گفتم.
الان رفتم دیدم، روزنامه نذاشته، نصاب هم با کفش رفته رو کابینتهای سفید و نو. شیشه خورده ها هم از دستش افتاده، سینک نوی استفاده نشدم خط خطی شده.
میگم واسه چی روزنامه نذاشتی، میگه نصاب گفت ولش کن نمیخواد!
میگم پس من چی؟ مگه من چند بار بهت تاکید نکردم حتما روزنامه پهن کن !
خوشحال و خندون میگه ولش کن چیزی نیست که!

همه کاراش همینجوریه... همش...
خستم کرد دیگه اینقدر باهاش سروکله زدم
خودت چرا نرفتی بزاری؟؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهره منم باید به زور بندازم جلو تا یه کاری کنه.چن ساله خونمونو رنگ نزده.حالا خودش بلده ها
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2728
چرا شب قبل نزاشتی اگه انقدر برات مهم بوده؟////
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
واای حق داری حالا اگه موضوع ماشینشون بود میشدن کوکب خانوم با سلیقه
زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!
عاقا طلاقه یه روزه تضمینی کجا میدن .؟من موخام
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
کاش می آمدی تا به بی قراری هایم پایان می دادی، تو نمی دانی من چه می کشم، روز به روز انتظار و دلهره...بیا تا دستانت را لمس کنم، تو را ببوسم، تو را ببویم، از خود بی خود می شوم وقتی با تو به رویا می روم... شیرین است، حتی خیالت... بیا تا مادر شوم!
کپی برابر اصل شوهر منه مخصوصا که خودمم زیاد لز حد حساسم بالاخره کنار میای عزیزم اونا تغییر نمیکنن سعی کن کاراتو خودت انجام بدی
أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ
اخه آدم رو بعضی چیزا حساسه و مردا درک نمیکنن ببخشید که من جوش آوردم چون یه خرس قطبی دارم که دائم خوابه و با حرفات داغ دلم تازه شد
زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!
کولر گازی هم گذاشتیم واسه اتاق خواب، الان رفتم دیدم یه لوله کج و کوله و پهن رو کشیده رو دیوار! پنجره ایوون هم کج و کوله شکسته که لوله رد کنه همه دورشو با چسب کلفتها رو هم روهم چشب زده اصن یه وضعی....! میگم این چیه آخه! مگه تو بالا سرش نبودی میگه خوبه که!!!😱😱😱
بچه ها مساله یه روزنامه پهن کردن نیس که.این یه مثاله.این عدم مسیولیت پذیری و زبر و زرنگ نبودنشون تو همه مسایل ریز و درشت سرایت پیدا میکنه و نمودش وحشتناکه.زندگی با ادمای اینجوری خیلی سخته.پشت هم انداز و بیخیال
2706