2726
عنوان

کت دامن خواستگاری

537 بازدید | 24 پست
سلام دوستای گلم کت دامن دادم خیاط برام بدوزه برای جلسه خواستگاری ، خانوادشون هم مذهبیه نمیدونم دامن رو بلند درست کنم یا دامن میدی.خواهشا کمکم کنید ذهنم درگیره همش کمممک.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
البته هر کس باید طبق فرهنگ خونوادگی خودش لباس بپوشه، مثلاً این تیپی که ساغر توصیف کرد ما اصلاً نمی پسندیم
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...
ای کاش یه پیراهن کوتاه میگرفتی که از یقه پوشیده باشه و آستینشم تا زیر آرنج کافی بود.و با جوراب شلواری و کفش پاشنه بلند خیلی خوشگل میشد. البته اگه خودت اینطوری دوس داری مبارکت باشه.
سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
مرسی دوستای گلم خانواده خودمم مذهبین ولی خب با دامن میدی مشکلی ندارن.دامن بلندم خودم دوست ندارم.استرس دارم درستو غلطش رو نمیدونم.مدلش دخترونس جدیده از مدلای هه دو چشم و ایناست
2706