2737
2734
عنوان

نوزاد و چجوری میبرید حمام!؟

693 بازدید | 35 پست
بچم یک ماهه است. زیر گردن و بغلش سوخته، پماد هم میزنم بدتر گوله میشه پمادها، بچه رو میسوزونه، خاله ام هم رفته مسافرت،
میخوام خودم بشورمش تو وان تو اتاق،، از حمام میترسم ولی.چکار کنم؟
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...
ببرش حمام داخل وان اب ولرم بریز ی پارچه بزرگه بنداز رو بدن خودت یا لباساتو درنیار کم کم اب بریز رو سرش بشور بدنشو با ی پارچه یا لیف نخی بشور بعد ابکشی کن حوله را هم دم دستت بذار فوری لای حوله بپیچی
الحمدلله رب العالمین ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وان بیار تو اتاق با یه افتابه اب.شوهرت اب بریزه و تو یواش یواش بشورش.دست و پاتم گم نکن.نترس سخت نیس.ولی حواستو جمه ورجه وورجه هاش کن
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2731
ابر شسشتشو چیه و چجوری استفاده میشه
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2738
دماوند اینی که تو میگی خیلی حرفه ای بودن میخاد.ماشالا معلومه خودت بچه بزرگ کردی‌.این بنده خدا خیلی اماتوره.معلومه از سوالش.چیزی که تو میگی یه نفره اس.واویلا خخخخخخ
پریا داییت توری رو از کجا خریده
2706