2733
2739
عنوان

معضلات سوراخه بودن گوش

13 بازدید | 9 پست
بچه ها من تقریبا 7 ماهه که گوشامو سوراخ کردم البته دوتا سوراخ دیگه بالای سوراخ اولیم مشکل من اینه که اینا درست نمیشن ، وقتی گوشاره میندازم در میارم پشت گوشم که دست میزنم می بینم آب چرک خیلی کم داده بیرون چیکار کنم کاملا خوب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جیش درمانی کن😂😂
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من سومین سوراخ گوشمو زمانی زدم که یه هفته بعدش فهمیدم حامله ام برا همین هیچ دارو یا پمادی نتونستم استفاده کنم فقط الکل زدم روزی چند بار الان 4 ماه بعدشه هنوز متورمه و گاهی دردناک تو که میتونی تتراسایکلین بزن آنتی بیوتیکه روزی چندین بار هم با الکل تمیزش کن اصلا نذار پمادی که میزنی گرد و غبار بگیره دوساعت یکبار با الکل تمیز کن و پماد روز شار ژ کن خوب میشه
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من گوشم کلی سوراخ داره هم لاله گوشم هم غضروف تنها راهش فقط گوشواره طلا هست ، من سر یه هفته کاااامل خوب شد با طلا،ولی با بدل چند سالم بگذره باز التهابش برمیگرده هرچی هم دارو استفاده کنی
2738
گوشواره طلا رو هم شبا هم برندارم ؟ چن مدت تو گوشم باشه ؟ چون خوب شده بود یه بار گوشواره های ریز انداختم تو گوشم شبو هم با اونا خوابیدم فک کردم همون باعث شده التهابش برگرده