2733
2734
عنوان

روغن حیوانی کرمانشاهی 100% خالص

4 بازدید | 3 پست
با سلام. در این سایت روغن حیوانی اصل کرمانشاهی و کره اصیل کرمانشاهی به همراه سوغاتی های کرمانشاه با بالا ترین کیفیت ممکن به فروش می رسد.لطفا از سایت بازدید کنید. آدرس سایت www.rovghan.ir توجه داشته باشید در این سایت جنس تقلبی و بی کیفیت و مخلوط به فروش نمی رسد لذا قیمت ها بر اساس اصالت ، پایه گذاری شده اند. با تشکر از توجه شما
پدر من 2 بار سکته کرده بود از بس چربی دور قلبش بود. دکترش گفت روغن حیوانی اصل کرمانشاه پیدا کن و بهش بده بخوره.الان 8 ماه از اون زمان گذشته.من از این سایت که همینجا اتفاقی باهاش آشنا شدم ، روغن خریدم و به پدرم میدادم.وزنش از 132 کیلو رسید به 87 کیلو و قلبش یه ذره چربی نداره و الان حتی ماهم نمیتونیم در پیاده روی بهش برسیم. منم واسه تشکر از مدیر سایت ، اومدم اینجا هم تبلیغ کنم واسش و اگه کسی مثل من گرفتاره ، مشکلش حل بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998/0850502247645102a.jpg
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
2731