2737
2734
عنوان

این دردزایمانه?

61 بازدید | 46 پست
من الان باتاریخ پری توهفته چهلم ولی باتاریخ سونو هفته 39تصمیمم طبیعی بود شنبه که دکترمعاینه م کردگفت دوسانت با شدی خیلی خوبه همین روزا دردت شروع میشه ازشبش هم یه لخته قهوه ای اومد هرازگاهی هم لکه بینی که باتوجه به اینا باید زایمان شروع میشد ولی نشد

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم پیشاپیش قدمش مبارک.اینا همش روند درد قبل از زایمان هست سعی کن بری دوش آب گرم بگیری .و زعفرون دم کنی بخوری.ایشالله که زایمان خوبی داشته باشی.راستی حتما دعامون کن
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738
شاالله زایمانه
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
اون لخته که بخاطر معاینه اس دکتر گفت اگه 24 ساعت بعد از معاینه لکه دیدی نشونه نزدیکی زایمانه
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2706