2726
عنوان

زردی بچه لطفا کمک

23 بازدید | 14 پست
سلام دختر من به سلامتی به دنیا اومد ٣ روزش هست، زردی روز اولش ٥ بود حالا رفته ٧ ، زیر دستگاه مهتابی گزاشتم ، لطفا تجربیات خودتونو بهم انتقال بدین، چند روز به نظرتون طول می کشه ، در ضمن من کلی عرقی جات خوردم و خاک شیر ولی اینا همش الکیه ، بسته به گروه خونی مادر داره من o مثبت هستم
زردیش خیلی پایینه دستگاه نمیخواد. قطره بیلی ناستر من میدادم ولی برا پسزم14بوذ دستگاه هم نخوابوندم
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
سلام گلم قدم نو رسیده مبارک .
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر منم زردیش 12 بود. بهش قطره بیلی ناستر دادم. یه مقدار هم زیر نور مهتابی خوابید. خودم هم عرق کاسنی و خاکشیر خوردم. دکتر بهم گفت که بچه باید فراوون شیر بخوره تا ببخشید زیاد دفع کنه و خوب بشه.
2706