2726
به نظر شما پزشک مرد مسلط تراز پزشک خانم نیست؟
اطاق وی ای پی برای زایمان را توصیه میکنید؟
کدام بیمارستان از نظر هتلینگ خوبه؟
بیمارستانی که از نظر نرسینگ خوب باشه کدومه؟
منم با دکتر مرد بیشتر موافقم تا خانم.
دکتر من توی بیمارستان آریا بود بیمارستانش خیلی قدیمیه فکر کنم مال 40 سال پیش باشه. ولی به همون نسبتم دکترهاش فوق العاده هستند.
ولی از نظر پرستاری و هتلینگش مثل بیمارستانهای معروف نبود که برا ی من مهم نبود چون سزارین بودم مهمتر از همه دکترم بود.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام به مامانای مهربون...
من به خاطر حساسیت زیاد همسرم به نرسینگ و هتلینگ بیمارستان خیلی مطالع کردیم.. پزشک های خوب زنان خانم دکتر معینی و آقای دکتر یزدی... بیمارستان هم باید تجهیزات ریکاوری و نگهداری کودکش کامل باشه جوری که خدای نکرده در صورت لزوم نیاز به انتقال نوزاد از اونجا به بیمارستان دیگه ایی نباشه.. به ترتیب بیمارستانهای مد نظر من با رعایت دو معیار گفته شده..1- آتیه 2- لاله 3- پارسیان 4- بهمن 5-عرفان ........
دکتر اطفال هم محمد کاظمیان بسیار خوبه من دو تا بچه قبلی رو از بدو تولد خدمت ایشون میبردم بسیار حاذق و متین و آرام و فوق تخصص نوزاده تو بیمارستان اتیه و مفید رئیس بخش کودکانه...
خانم دکتر لاله امینی. خیلی عالیه. هم تو سزارین هم تو طبیعی واقعا دستش خوبه. تو جم زامیان می کنه. جم بیمارستان خوب و تمیزیه و نرسینگش خیلی خوب بود. و غذاش در مقایسه با بیماریتانای دیگه که من تا حالاتجربه داشتم عالی بود.
زیر میزی هم می گیره و دکتر به روز و خوبی هستش
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
بیمارستان کسری هم اتاق NICU کامله و نرسینگش فوق العادس پارمیس که 10 روزه بود بیماری پونومونی (ذات اریه) گرفت 2 هفته توی کسری بستری بود رسیدگیشون خیلی عالیه.
این خانم دکتر لاله امینی که می گید چند سالشه؟ حدودا؟
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2706