2726
عنوان

چیکارکنم دردزایمانم شروع بشه?

4244 بازدید | 22 پست
من الان باتاریخ پری توهفته چهلم ولی باتاریخ سونو هفته 39تصمیمم طبیعی بود شنبه که دکترمعاینه م کردگفت دوسانت با شدی خیلی خوبه همین روزا دردت شروع میشه ازشبش هم یه لخته قهوه ای اومد هرازگاهی هم لکه بینی که باتوجه به اینا باید زایمان شروع میشد ولی نشد

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

بذار طبیعی پیش بره
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم برا هر دو تا پسرم همین طوری بودم اولی که یک هفته از وقت زایمانم گذشت و دکتر با آمپول فشار درد مصنوعیم داد.دومی دو روز بعد از موقعی که باید زایمان میکردم دردم گرفت البته دومیم از دو روز قبلش یه کم دلم بعضی وقتا درد میگرفت.شما هم انشاالله امروز و فردا دیگه وقتته
آرامش داشته باش. پیاده روی با پاهای باز و اردکی بکن. روی یک پله اروم استپ انجام بده. گیاهیا یکم خوردنشون ریسکه. ولی میتونی جوشونده شنبلیله و گل گاوزبون رو تو لگن بزرگ بریزی و با اب ولرم پر کنی و توش بشینی. اگه دو سانت باز شدی صبر کن دردت شروع میشه خودش
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...
عزیزم وقتی هنوز فرصت هست چرا اجازه نمیدی بطور طبیعی همه چی پیش بره.انشالله سر زایمانت دعا کن منم بتونم طبیعی وبسلامتی زایمان کنم
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
یه چیز جالب بهت بگم شبی که دردم گرفت یکی از اقواممون قبلش اومده بود پیشم گفت لباسای بچتو بیار من از ساک بیارم بیرون دوباره بذارم تو ساک.دکمه های لباسا بسته بود بعد همه رو باز کرد گفت دکمه ها باید باز بشه تا بچت بیاد.منم کلی خندیدم ولی وقتی رفت دردم گرفت
سانازشماامپول فشارزدی ا زیت نشددی من پنجشنبه قراره بستری بشم وامپول بزنم

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

میم جون منم هر کار بگی کردم. ولی بچم تا هفته چهل یکم پایین نیومد. اخر دکتر خودش سزم کرد امپول فشار و اینام نزد. بچم اومد بیرون پرستاره گفت شانس اوردی پی پی کرده بود بچت. تازه یکمم خورده بود که فوری بالا اورد بعد زایمان. کلا بچم تنبل بود
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...
2706