2410
2553
من میخورم ولی نه برای بارداری برای جوش صورت
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من از مجردی با قرص و دارو پری میشدم اسفند سال گذشته صورتم پر از،جوش وحشتناک شد،از همین جا خوندم ویتاگنوس واسه جوش هورمونی خوبه،هم جوشام رفت هم چند ماهه دقیقا هشتم برج پری میشم بدون قرص،سونو هم رفتم گفت رحمت تمیزه،البته فقط یک دوره خوردم،فقط جای جوش دارم حساابی
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان بنیامین قطره ویتاگنوس استفاده میکنید یا قرص شو؟؟؟
وقتی دعا می کنی، دعای تو از این جهان خارج می شود و به جایی می رود که هیچ زمانی نیست. دعایت به قبل از پیدایش عالم می رود. دعایت به آنجا که دارند تقدیرت را می نویسند می رود و تقدیر نویس ِ مهربان ِ عالم، تقدیرت را با توجه به دعایت می نویسد.
2456
منم قرص ویتاگنوس رو دوماهه دارم مصرف میکنم ماه اول صورتم و بدنم پر جوش شد لکه بینی قبل پریود دارم که هنوز رفع نشده نمیدونم اصن برای چی خوبه
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.