2726
دخترم با وزن 2700 تو 40 هفتگی بدنیا اومد.شیر خودمو با شیر کمکی بهش میدم.17 روزشه امروز بردمش بهداشت شده 2900 !!احساس میکنم خیلی کم رشد کرده !خیلی ناراحتم بچم بزرگ نشه و وزن نگیره!تورو خدا بگین تجربه منو داشتین؟
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
خوب عزیزم الان که جز شیر کار دیگه ای نمیتونی بکنی تا غذاخور بشه
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
دخترخواهرشوهرم کم وزن بود تا یه ماه بعدتولدش هم خیلی کم وزن گرفت فقط بایدخوب بهش برسی ومواظبش باشی تامریض نشه دخترخواهرشوهرم حالا دوسالشه هم قدبلنده هم توپوله حالانمیدونم ربطی داره یانه ولی به دخترش شیرخشک میداد
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرم حوب وزن گرفته پسر جاری من300گرم کم کرده بود.باز خوبه دختر 200گ اضافه کرده
کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉