2737
2734
من یه نوزاد 4 ماهه دارم که فقط شیر خودمو میخوره نه شیر خشک نه شیشه میگیره . فقط بهش گاهی وقتا با قاشق یا سرنگ آب میدم. به نظر شما همین بچه ای رو میشه پیش مادرم بزار روزی 2 ساعت؟؟یا پیش شوهرم .به نظرتون وایمیسته؟؟البته اون موقع تایم خوابم هست ولی ممکنه هم بیدار شه غیرقابل پیش بینی س دیگه
در آن شهری که مردانش عصا از کور میدزدند *من از خوش باوری آنجا محبت آرزو کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال دیگه هم داشتم آگه لطف کنید به هردومون تاش جواب بدین .الان دخترم 4 ماهشه احساس میکنم یه کوچولو انحراف چشم داره همیشه نه بعضی وقتا وقتی خیلی میخواد تمرکز کنه یا وقتی لامپ خاموش میکنم از شمام همینطوری بودن بعدش خوب میشه؟ و اینکه گاهی وقتا چشمش به شدت ممالک یا سرشو میمالونه به لباس من
2728
اره میشه.فقط شیرتو بدوش چونکه شیشه نمیگیره با همون قاشق یا سرنگ بدن بهش
هــــــیچی تو دنیـــــــا .. به اندازه بغل محکم و عاشقانه.. کـــسی کــه دوســــتش داری .. به آدم آرامــــش و امنـــیت نمیــده !!😙😙😙
پسر منم اینطوری بود شش کاهش سد خوب نشد بردمش دکتر شما حتما ببر عزیزم با اینکه مامانامون میگن نبر چیزیش نیست ولی وقتی بردم دیدم چه بچه هایی اومده بودن که بحاطر سهل انگاری والدین مشکلشون حاد شده بود پسر من مشکلی از لحاظ بینایی نداست ولی انحرافش هنوزم که یکسالو نیمشه مونده
2738
حالا شوهرم میگه نه نرو بیرون بچه بعضی وقتا شیر نمیخواد فقط مادرشوهرم میخواد و یه سره گریه میکنه مثلا دیشب از خواب بیدار شده بود و من تو آشپزخونه بودم بابا بغلش کرد ولی هرکار کرد نتونستم ارومش کنه فقط جیغ میکشید تا من بغلش کردم ساکت شد شیرم نمیخواست