2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاا... خدا این اعصاب رو همیشه واست نگه داره ما همه واقعا عاشق بچه هامون هستیم ولی واقعا گاهی دیگه کاراشون روی اعصاب هست مخصوصا کارایی که به سلامتی خودشونم لطمه بزنه
شادی روح سید جواد ذاکر صلوات.....
دقیقا ان شاءالله که همیشه این اعصاب برات بمونه دیشب مسواک زدیم داریم میخوابیم ، یهو دیدم دخترم یه چیزی چیزی خرت خرت توی دهنش با دندوناش میشکنه ، گفتم چیه ؟ گفت نبات !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! منم یه دونه زدمش مگه ما مسواک نزدیم ولی بعدش عذاب وجدان گرفتم ، رفتیم که دوباره مسواک بزنیم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
بچه دو ساله چیزی نمی فهمه ولی بزار بزرگتر بشه ... بعضی وقتها بچه ها یه کارایی می کنن که خون آدم به جوش میاد ... من که توی یه زمانی از دست بچم خیلی زجر کشیدم
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2738