2733
2739
من مامای همراه گرفتم.انشاالله دوهفته دیگه زایمان میکنم. ولی میگن خیلی کمک میکنه بهمون از لحاظظ روحی و جسمی.من گفتم دلم میخواد بخیه کمتر بخورم و فیزیولوژیک باشه زایمانم.
😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قربونت.انشاالله شما هم بسلامتی زایمان کنی بستگی بخودت داره. اگه دوست داشته باشی و هزینه برات مهم نباشه هرموقع که دردت شروع شد یا بستریت کردن میتونی تماس بگیری بگی بیاد.اگه نه که معمولا وققتی 4 یانت دهانه رحم باز شد زنگ میزنی که بیاد واسه فاز فعالت. بخیه رو دکتر شیفت بیمارستان میزنه. کلا از برش و گرفتن بچه و بخیه با دکتر شیفته. ماساژت میده موقع دردا و ورزش بهت میگه انجام بدی و از لحاظ روحی هم کنارته و ارامش بهت میده.ترس از تنهایی هم نداری.
😍😍😍😍😍
زایمان طبیعی توی بیمارستانای دولتی اصن دکتر بالا سرت نمیاد.فقط ماما میاد و معاینت میکنه حتی موقع زایمان ماما بچه رو در میاره اصن دکتری در کار نیست.من 36روزه زایمان طبیعی فیزیولوژیک کردم بیمارستان دولتی.ایت الله کاشانی. تهران
عاشقتم خدااااا
رزی خانم زایمان فیزیولوژیک یعنی بدون دخالت دارویی و دست. صبر کنی درد شروع بشه بدون امپول فشار و اینکه خود دهانه رحم باز بشه و پرینه خودبه خود باز بشه بدون برش زایمان انجامبشه.میگن سخته ولی می ارزه. مثل مادرامون که هیچ کدوم بخیه نخوردن.
😍😍😍😍😍
2706