2733
2734
عنوان

چییییکاااااررررررر کنممممم

493 بازدید | 73 پست
سلام خسته نباشید وقتتون بخیر ببخشید اندیام... بهش زنگ زدم بگم نمیخوام... اولش جواب نمیداد واسه بعد از ظهر که نرفته بودم دم در ناراحت بود 3..4 بار زنگ زدم بعدش جواب داد اولش خیلی خودشو ناراحت گرفته بود و خشک... بعدش یه 5min که صحبت کردیم بهش گفتم تو به درد من نمیخوری من نمیخوامت... دوباره شروع کرد دعوا کردن این دفعه کمتر فحشم داد ولی هر چی دلش خواست گفت... بهم گف تو فکر کردی کی هستی دو سال منو علاف کردی الان که همه چی داره درست میشه خانوم واسه من روشنفکر شده... فکر کردی من برم کی میاد دس مالی منو بگیره ... من بی زن نمی مونم ولی نمیذارم کسی که زندگیمو به بازی گرفته راحت باشه میدم لهت کنن چی خیال کردی... حقت همونه هر بلایی خواستم سرت بیارم بعدشم ول کنم برم ... وقتی عین ادم دارم میام وردارم ببرمت خر نشو... یه عالمه چیز دیگم گفت
http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من
همیشه فحش میده؟؟ خونتون رو عوض کنید ... هیچ غلطی هم نمیتونه بکنه ...دست مالی هم صدنفرشدن بهترین شوهر گیرشون اومده ... اگر باشناختی ک ازش پیدا کردی فحش میده و بی احترامی من اصلا ادامه رو صلاح نمیدونم ب دردت نمیخوره این مردی ک الان بهت انگ دست مالی میزنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش می آمدی تا به بی قراری هایم پایان می دادی، تو نمی دانی من چه می کشم، روز به روز انتظار و دلهره...بیا تا دستانت را لمس کنم، تو را ببوسم، تو را ببویم، از خود بی خود می شوم وقتی با تو به رویا می روم... شیرین است، حتی خیالت... بیا تا مادر شوم!
2731
الان که دوستیت این حرفا رو زده برید زیر یه سقف که هرچی بخواد میکنه دیگه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
اینقد گریه کردم پشت تلفن ... دید ساکت نمیشم قط کرد دیگه بهش زنگ نزدم ... جوابشم ندادم... یعنی کلا دوبار زنگ زد جواب ندادم... دیروز بعد از ظهر کلاس بودم اس ام اس داد دم درم بیا منم رفتم دم در... یه کم دوباره دعوا کردیم.... بعدش برای اولین بار معذرت خواهی کرد... بعدش گف یه بار دیگه ازین حرفا بزنی کلتو می کنم... بعدشم گفت سعی می کنم اخلاقم بهتر شه ولی عصبانیم نکن... اگه یه بار دیگه دعوات کردم اون موقع ولم کن...
http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من
2738
2706