2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه بار ضمنی بهش گفتم برو وکالت رو فسخ کن. گفت بذار کارا تموم بشه جلو چشمت پاره اش می کنم می ریزم. البته با پاره کردن که مشکل حل نمی شه. چون ثبت و سند شده. فکر کنم باید بره خودش استعفا بده
2738
دوست عزیزم فقط راهش اینه خودش بره استعفا بده و گرنه نمیتونی کاری کنی تا اتمام زمان وکالت نامه . بعدم پاره کنه دوباره میتونه بره از دفتری که رفتید امضا کردید دوباره بگیره . خیلی عذر میخوام ازت وقتی قبول نمیکنه بره باطل کنه بهتره شما حواست باشه یادت باشه شما کارها رو از خودت اظل نکردی میتونی جلو جلو بری انجام بدی تا دیگه کار به همسرت نرسه مخصوصا اگر پای مسائل مالی در میان باشه . باید وکالت کاری میدادی نه بلاعزل یه نکته جنگ اول به از صلح آخر بروووو حتما باطلش کن وقتی انجام نداد بدون چیزی هست حتما
عزیزم بندهای وکالت نامه رو بخون ببین این امکان هست که به احتمال خیلی زیاد هستش برای چاره اش هم برو خونه و زمین رو به اسم کسی کن که خیلی بهش مطمئنی و میدونی بعد از موعد وکالتنامه بهت برمیگردونه
وکالت نامه زمان نداره. پدرم در قید حیات نیست دقیقا زمانی شوهرم اقدام به گرفتن وکالت نامه کرد که مادرم فوت شد. اون موقع از تمام اعضا خانواده وکالت تام بلاعزل گرفته پس با این حساب تا آخر عمرم باید تاوان این اشتباه رو پس بدم باید بسوزم و بسازم
دوست عزیز منم گرفتارم ولی برای من پنج ساله بود که تا اخر امسال تموم میشه همگی متحد بشید که وکالتنامه رو باطل کنه به برادرها و خواهرهات بگو حتما تو این دوره و زمونه ادم به چشماش اعتتماد نداره گلم
2706