2726
عنوان

ضروریات لباس نوزاد آبان ماهی

110 بازدید | 34 پست
سلام دوستان.حالتون خوبه؟من میخوام لباسایی که برا پسرم گرفتم رو ببرم تعویض کنم.لطفا نظر بدید و بگید چیا برا اون فصل مناسبه و چه سایزی.ممنون میشم اگه زود جواب بدین
سرهمی مخمل حتما میخواد. ابان سرده
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سرهمی، کلاه ،زیر دکمه، زیرپوش، آستین دار ،جوراب ،
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
اگه ابان به دنیا میاد سایز صفر و یک بگیر زیر دکمه خیلی بدردت میخوره دوتا یاسه تا بگیر واسه گرم نگه داشتن پهلوهاش چون هواسرده اونموقع
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
منم مثل شما دخترم آبان دنیا میاد اول رفتم بهار راستش انقدر قیمتها الکی بالا بود و جنسها گرون که پشیمون شدم و برگشتم
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
بنظرم لباس نوزاد بیشتر از هر چیزی جنسش مهمه نخ و پنبه باشه و اینکه ایجاد حساسیت نکنه حالا مارک ترک یا هر جای دیگه ای نباشه هم مهم نیست بخصوص توی ماههای اول که تند تند هم بهش کوچیک میشه
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
2706