2726
عنوان

سزارین در بیمارستان کسری

33929 بازدید | 30 پست
سلام میخواستم بدونم کسی بیمارستان کسری سزارین کرده؟ راضی بودین؟

چایت را بنوش
نگران فردا نباش
از گندمزار من و تو
مشتی کاه میماند برای بادها
سلام
من با خانم دکتر حاج باقری اونجا یک سال ونیم پیش سزارین داشتم راضی بودم. حدود پنج ماه پیش شنیدم بخش زایمانش تغییرات و تعمیرات هم داشته و احتمالا رو به بهتر شدن رفته. البته اینو بگم که من کلا آدم سخت گیری نیستم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان عزیز
کسی میدونه هزینه زایمان سزارین تو بیمارستان کسری چقدر میشه؟
و لطفا بچه هایی که زایمان داشتید نظر بدید در مورد کادر پزشکی و مامایی بیمارستان و بخش نوزادانش که چطوره؟
ممنون میشم نظر بدید از کدوم دکتر راضی بودید... تو هفته 36 هستم دکترم لاله امینی بود میخواستم طبیعی پیش ایشون زایمان کنم هزینش میشد 2.500 اما میگه چون بچه نچرخیده نمبتونم و هزینه زایمان سزارین با ایشان 3.700 میشه که برای من مقدور نیست و میخوام دکترمو به ناچار عوض کنم زیاد هم وقت ندارم لطفا راهنماییم کنید تا بتونم سریعتر تصمیم گیری کنم.
مرسییییییییییی
ماندانا جان من بیمه تکمیلی دارم اما آخه میگید خیلی بالاست که!!! نمیدونه چقدره هزینه زایمان سزارین؟
دکترتون کی بوده؟ از دکتر و بیمارستان راضی بودید....؟
مامانای گلی که کسری زایمان داشتیدخواهشاً راهنماییم کنید زودتر باید تصمیم بگیرم........
تارای عزیز هزینه سزارین بدون بیمه شد چهار میلیون تومان با بیمه شد صد هزار تومان من تحت نظر پیش اقای دکتر وهاب زاده بودم و چون شرایطم سخت بود هفت ماهه نی نی امو به دنیا اورد هم از اقای دکتر هم قسمت نوزادان و هم ماما و پرستارا راضی بودم خدا رو شکر این هزینه ای که گفتم بدون هزینه nicu بود چون پسرم 12 روز بستری بود
مرسیییییی ماندانا جون
4 میلیون, سال 89!!! با چه بیمه ایی شد 100 تومان؟
دکتر وهاب زاده اسمشون چیه؟ ایشون هم دستمزد جداگانه گرفت؟ بنظرتون الان منو پذیرش میکنن؟؟؟
مرسیییییییییییییییییییی
2706