2726
زنداداشم 5 روزه سزارین کرده بچه هاش دوقلو هستن و 8 ماهه دنیا اومدن با وزن کم، 1200 و 1500،روز اول یک کم شیر داشت ولی انگار به خاطر استزس و غصه شیرش کمتر شده ،خواهشا اگه تجربه دارید بگید چیکار کنیم؟ دکترشون میگه باید شیر مادر با شیر خشک بهشون بدن مامانشونم شیر نداره ،چیکار کنیم شیرش بیاد؟ بچه هاش خیلی وزنشون کمه
یا صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان ادرکنی...
تا سه روز معمولا طول می کشه تا شیر در سینه ها جاری بشه مخصوصا که زودتر بدنیا اومدن چاره اش هم فقط تعدیل مناسب و مایعات زیاد و استراحت و مکیدن مداوم نوزاد هست .باید اطرافیان حسابی هوای مادر رو داشته باشن
سلام مهشاد جان کاش دکترشون اجازه میداد فقط شیر خشک میخوردن تو دستگاهن ،میگه باید شیر مادر بخورن ،این چندروز از کسی براشون شیر گرفتیم ولی واقعا سخته ،کاش شیر خودش حداقل واسه یکی دو هفته می اومد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آوا جان درست می شه .من روزهای اول اصلا شیرم نمی اومد ولی از روز سوم شیرم جاری شد اونی که می تونه بمکه رو دایم بیاره زیر سینه .مکیدن از دوشیدنظر تاثیرش بهتره روزهای اول همون چتر قطره کافیه و دل بچه ها اندازه دستشونه
مهشاد 60 روز موند،چی کشیدی بمیرم، اینا دختر پسرن،دختره وضعیتش بهتره ولی پسره وزنش کمتره و دائم بالا میاره ،خیلی نگرانیم ممنون کلی دلگرم شدم خدارو شکر که هر دوشون سالم اومدن خونه،برای بچه های داداش منم دعا کن انشا... مامان اونام خوشحال بشه و از غصه دربیاد
سلام اوا چون.قدمشون مبارک...مادر بچه های کم وزن و تو دستگاه شیرش خشک میشه ب مرور حتی اکه بدوشه...بچه ...

خانوم منم دقیقا شرایط شمارو داشتم بچه های منم ی ماه تو دستگاه بودن و شیرم خشک بود الان ۴ ماهه میدم دخترم ۱۶۰۰ بوده الان تقریبا ۴ شده پسرم ۱۷۰۰ بوده ۵ شده بنطرت وزن گیریش خوب بوده؟؟