2726
عنوان

این ماهم منفی شد مدیکور خرهههههه

51 بازدید | 14 پست
سلام امروز روز پریه چندروز پیش مدیکورزدم هاله انداخت امروز از این قطره چکونیا زدم منفی شد دلمم یه کوچولو درد گرفته:'(
روزگارم مرد با تمام خاطراتش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مدیکور عشقه من چهار روز مونده به پریود انواع مارکهارو زدم همشون منفی بود اما مدیکور یه هاله خیلی کمرنگ انداخت هر روز هم پررنگتر شد
خدایا امیدم تویی... خداجونم امیرعلی کوچولومو در پناه خودت سالم نگهدار ... 🙏
ایشالا ماه دیگه الان لذت ببر از زندگی باردار شی بعد شش هفته تهوع میاد سراغت اون به کنار استرس سونو و آزمایشا از همه بدتره
خدایا امیدم تویی... خداجونم امیرعلی کوچولومو در پناه خودت سالم نگهدار ... 🙏
خانومی واسه من با سه تا بی بی قطره چکونی منفی شد ولی با مدیکور مثبت شد و باردار بودم درسته کاذب زیاد داره مدیکور ولی واسه من درست بود برعکس اون قطره چکونیا مثبت نمیشد انشاءالله شما هم بارداری اگه هم نبودی انشاءالله به زودی خدا نی نیتو بزاره تو دلت
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
اگه اولی حاله انداخته و دومی منفی و هنوز پری نیومده صبر کن 3 روز دیگه امتحان کن کارای خطرناکم نکن که پری بیاد الکی ها گفته باشم واسه منم اینجور بود
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
بگم بهت واسه منم مدیکور مثبت بود ولی خیلی کمرنگ تازه بعد 15 روز تاخیر اما پری نمیومد و بقیه منفی بعد 5 روز رفتم از دادم بتا تازه 65 بود دوباره 5 روز صبر کردم یهو بتا رفت رو 704 یعنی تو بعضیا دیر جواب میده تازشم همه بیبی چکا بتای بالای 50 رو نشون میدن اما مدیکور زیر 50 هم باشه نشون میده پس اگه مدیکور گفته مثبته کمی صبر کن
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1410002&T=%D9%81%D9%82%D8%B7_%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84_%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF_&postID=54599221
خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2706