2737
2734
ابن موضوع برام خیلی مهمه هر وقتتتتتت این تاپیکو دیدین اگر تجربه ایی داشتین برام بگین از خودتون یا اطرافیاتون من یه دختر دوسالو نیمه دارم هزار مرتبه شکر اما چون سنم کم نیست دلم میخواد اینبار با کمگ دکتر و دارو اقدام کنم برای دو قلو البته حدودا 5 ماه دیگه دارم تحقیق میکنم میخوام ببینم کسی هست این شرایط رو داشته باشه ایا توی بارداری اوضاع روبه راه بود؟؟ بعد زایمان و کلا همشو برام بگین البته بعضیها هم بهم میگن چون بارداری دومه و با تجربه نوزاد و بارداری و کلا این مقوله اشنا شدی و تجربش کردی کمتر از اونایی که بار اول دو قلو زایمان میکنن سختی میکشی این هم به نظر خودم درست میاد چون من برای دختر خودم که تک قلو بود جونم به لبم رسید که الان میگم وای برای چه چیزایی اونهنه سختی کشیدم منتظرتون هستم
خدایا کمکم کن
خانم دایی من یک پسر 6 ساله داره و یک هفتست که زایمان دوم کرده که بارداری دومش دو قلو یک دختر و یک پسر هستند . سنشون هم 32 یا 33 دارند .
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستانمون دخترش 9 ساله بود خودش 32 دوقلو دختر دار شده واقعا سختش هست میگه از کل زندگی افتادم ببین هزینه ها دو برابره لباس پوشک شیر باهم واکسن دارن با هم تب میکنن مریضیاشون شب بیداریاشون همه با هم هست و اینکه اصلا وقت نداری دیگه به دختر بزرگترت برسی اون خیلی ضربه میخوره
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728
ممنونم از هردوتون دوستای خوبمممم ممنونم بازم منتظر همه نظرات هستم واقعاااا نیاز دارم به گفته هاتون چون خیلییی دلم میخوام چندتا بچه داشته باشم برام مهمه
خدایا کمکم کن
دوست منم یه پسر ٣ ساله داره الانم بارداره،دو قلو دختر پسر خودش میگه دکتر بهش گفته قرص جلوگیری که تو سن بالا مصرف بشه با داروهای تحریک تخمدان باعث چند قلویی میشه،خودش همیشه میگفت من چند قلو دوست دارم،حالا نمیدونم کاری کرده یا نه،سنش هم ٣٧ سال
2738
2706